Grad nagród od użytkowników dla BILSTEIN

Nagrody dla BILSTEIN BILSTEIN
19.2.2021

Amortyzatory i komplety zawieszeń marki BILSTEIN po raz kolejny zostały docenione przez samych użytkowników. Wśród wyróżnień są także produkty do samochodów sportowych oraz klasyków.

Od lat w organizowanych przez pisma motoryzacje plebiscytach, produkty marki BILSTEIN osiągały najwyższe pozycje. Nie inaczej było w 2020 roku, w którym przyznano kolejnych sześć nagród.

Czytelnicy magazynu „Sport Auto” wskazali na BILSTEIN w kategoriach „Amortyzatory” (60,9 proc. głosujących) i „Zawieszenie sportowe” (55,6 proc.).

Z kolei w plebiscycie „Auto Zeitung” marka BILSTEIN zwyciężyła w kategorii „Zawieszenie sportowe” (28,2 proc.). To dwunasty z rzędu tytuł i dodatkowe wyróżnienie „Goldene Top Marken 2020”.

Swoje zdanie wyrazili również czytelnicy miesięcznika „Auto Motor und Sport”. W plebiscycie „Best Cars 2020” marka BILSTEIN zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Zawieszenie sportowe” (68,2 proc.).

Pomimo upływającego czasu BILSTEIN niezmiennie oferuje amortyzatory do starszych modeli samochodów. Doceniają to miłośnicy young- i oldtimerów. Dowodem na to jest pierwsze miejsce w kategorii „Zawieszenie” przyznane przez czytelników magazynu „Motor Klassik” (74,9 proc.).

I jeszcze jedno wyróżnienie z 2020 roku. Tym razem w plebiscycie szwajcarskiego pisma „Auto Illustrierten” głosujący najczęściej wskazywali na BILSTEIN w kategorii „Zawieszenie” (16,8 proc.).

Źródło: BILSTEIN

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę