Mio przedłuża promocję cashback

Mio
3.7.2018
Reklama
Reklama

Ciesząca się dużym powodzeniem akcja Mio cashback zostaje przedłużona do 31 lipca br. lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. W jej ramach można uzyskać, w zależności od modelu, zwrot od 30 do 170 zł.

Promocja obejmuje nawigacje samochodowe z serii Spirit oraz nawigacje z funkcją wideorejestratora - MiVue Drive, w tym także urządzenia posiadające tryb "Truck", dedykowany samochodom ciężarowym i kamperom. Nawigacje rowerowe Cyclo, również zostały uwzględnione w przedłużonej promocji.

Reklama

Jak można uzyskać zwrot pieniędzy w promocji Mio cashback?
Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.miocashback.pl. Do niego należy załączyć dowód zakupu, którym jest paragon lub faktura VAT, a także wycięty z pudełka kod z numerem seryjnym urządzenia. Następnie skompletowany w ten sposób pakiet zgłoszeniowy wysłać na adres wskazany na stronie organizatora akcji.

Urządzenia objęte promocją są fabrycznie nowe, pochodzące z polskiej dystrybucji i kupione na terenie Polski

Reklama

Źródło: Mio

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama