MILWAUKEE® nowym partnerem sieci Q Service Castrol

MILWAUKEE® nowym partnerem sieci Q Service Castrol Castrol

Sieć Q Service Castrol rozszerza szeregi partnerów, witając w swoim gronie renomowaną firmę MILWAUKEE®. Nawiązana współpraca ma na celu dostarczyć liczne korzyści dla właścicieli serwisów, a także podkreślić znaczenie sieci Q Service Castrol, jako wiodącej siły na krajowym rynku.

Z ogromną radością witamy firmę MILWAUKEE® w naszej rodzinie partnerów. To dla nas wielkie wyróżnienie, że możemy współpracować z tak renomowaną marką. Nasze zaangażowanie w dostarczenie właścicielom serwisów najlepszej oferty i wsparcia jest niezmienne i niezachwiane. Razem z MILWAUKEE® będziemy kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości rozwiązań, aby sprostać wszelkim wyzwaniom naszych kierowców. Razem jesteśmy silniejsi i gotowi na nowe wyzwania – mówi Marta Ciesielska, Kierownik Działu Sieci Serwisowych Inter Cars, odpowiedzialna za rozwój projektu Q Service Castrol.

Dostarczamy sieci Q Service Castrol rozwiązania, które sprawdzają się podczas wieloletniej, intensywnej pracy w warsztatach samochodowych. Dodatkowo, dzięki elastycznym systemom akumulatorowym M18™ i M12™ mechanicy mogą korzystać z jednego akumulatora w wielu różnych narzędziach, co przekłada się na wygodę i oszczędność czasu - twierdzi Piotr Stachacz, Regional Sales Manager Transportation MILWAUKEE® CEE.

Kto tworzy fuzję? 

  • MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi Heavy Duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów, narzędzi ręcznych, modułowych systemów przechowywania oraz środków ochrony indywidualnej dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 r. marka MILWAUKEE® jest liderem w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Bez emisji spalin, bez konserwacji i zawsze z dbałością o maksymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkowników.
  • Sieć Q Service Castrol, z blisko 600 warsztatami wspieranymi przez połączone siły Inter Cars i Castrol, umacnia swoją pozycję jako lidera w świecie motoryzacji. Partnerstwo z MILWAUKEE® uzupełnia już imponujący skład partnerów sieci, do których należą takie renomowane firmy jak Varta, Bosch, Continental, Semperit, ATE, Contitech, NRF oraz marki wchodzące w skład ZF Aftermarket – TRW, LEMFÖRDER i SACHS.

Źródło: Castrol & Milwaukee

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę