Poznaj ofertę sieci Q Service Castrol

Poznaj ofertę sieci Q Service Castrol
21.6.2023

Q Service Castrol powstał, by wyznaczyć standard dla warsztatów samochodowych i napraw aut. Celem sieci jest zagwarantowanie wszystkim kierowcom najwyższego poziomu napraw w najwyższym standardzie – niezależnie od lokalizacji, marki, stanu czy wymagań.

Nazwa sieci warsztatowej 

Q Service Castrol

Warsztaty należące do sieci Q Service Castrol mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy i rozwoju w oparciu o aktualne trendy rynkowe oraz oczekiwania kierowców.

Wsparcie Q Service Castrol

Wsparcie obejmuje:

  • korzystne warunki finansowe,
  • pomoc merytoryczną,
  • zintensyfikowane działania marketingowe i wizerunkowe.

Sieć wspiera również warsztaty w gospodarowaniu odpadami za pośrednictwem programu Bio Service.

Q Service wspierany jest przez takie marki jak: Inter Cars, Castrol, NRF, VARTA, Bosch, Continental, Semperit, ATE, Contitech oraz marki należące do ZF Aftermarket – TRW, LEMFÖRDER, SACHS.

Zarządzanie siecią Q Service Castrol

Zarządzanie siecią odbywa się w oparciu o filie, przedstawicieli handlowych, regionalnych dyrektorów wraz z zespołami oraz działy centralne Inter Cars SA: sieci serwisowych i wyposażenia warsztatów. Sieć w 2020 powołała również radę, w skład której wchodzą przedstawiciele warsztatów zrzeszonych w jej strukturze.

Dostawy do warsztatów sieci Q Service Castrol

Dostawy do warsztatów sieciowych realizowane są przez 250 filii rozmieszczonych na ternie całego kraju. Serwis zaopatrywany jest w potrzebne części co najmniej 3 razy dziennie, a czas dostarczenia nawet najtrudniej dostępnych produktów zazwyczaj nie przekracza 12 h.

Q Service Castrol na rynku

Q Service Castrol zamierza konsekwentnie umacniać swoją pozycję na rynku, stając się największą siecią niezależnych ekspertów w naprawie pojazdów. Wzmożone działania wizerunkowe oraz wsparcie rozwoju warsztatów to główne cele na kolejne lata.

Warunkiem przystąpienia do sieci jest pozytywne przejście audytu, zobowiązanie się do przestrzegania wszystkich zasad i warunków uczestnictwa dotyczących członków sieci.

Q Service Castrol

Q Service Castrol
– profesjonalna sieć warsztatów


ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15
01-943 Warszawa
www.qservicecastrol.eu

Marta Ciesielska

Marta Ciesielska
Kierownik Działu Sieci Serwisowych
Inter Cars SA

Inter Cars SA

Inter Cars SA

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inter Cars SA posiada obecnie 153 filie w kraju (w tym 3 filie przemysłowe, 4 autobusowe i 5 stricte z asortymentem motocyklowym, 84 filii ciężarowych) oraz 106 oddziałów w Europie (Czechy, Bułgaria, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Łotwa, Włochy, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Obok dystrybucji części, firma prowadzi sprzedaż legendarnych marek motocykli Triumph i Ducati (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o. zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. produkującej przyczepy i naczepy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w warsztatach naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla mechaników i właścicieli firm.

Oferta:

Posiadamy w ofercie akumulatory motocyklowe od czterech producentów: YUASA, VARTA, EXIDE oraz 4RIDE.

YUASA, VARTA, EXIDE to renomowane marki plasujące się w światowej czołówce producentów akumulatorowych.

4RIDE jest marką własną Inter Cars SA, która powstała z myślą o osiągnięciu maksymalnie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Profil Firmy

Inter Cars SA