Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV już dostępny w sprzedaży w Polsce

Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV dostępny w sprzedaży w Polsce Mercedes-Benz

Nowy SUV o wysokich osiągach – Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV – jest już dostępny do zamawiania w polskich salonach Mercedes-Benz. Liczne charakterystyczne dla AMG detale na zewnątrz i wewnątrz podkreślają zarówno dynamiczny charakter, jak i wysoką jakość nowego wariantu. Jego cena rozpoczyna się od 398 900 zł.

  • Cena od 398 900 zł;
  • Bogate wyposażenie standardowe, w tym aktywna tylna oś skrętna.

Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC SUV przyciąga wzrok między innymi osłoną chłodnicy AMG z pionowymi poprzeczkami oraz specyficznym przednim zderzakiem z prowadnicami powietrza i chromowanymi wykończeniami.

Sportowy design podkreślają również harmonijnie zintegrowane panele progowe, tylny zderzak o wyglądzie dyfuzora i dwie podwójne, okrągłe końcówki układu wydechowego. We wnętrzu dynamiczny charakter akcentują fotele AMG obszyte syntetyczną skórą ARTICO i mikrofibrą MICROCUT AMG z unikalnym wzorem.

Opcjonalnie dostępna jest tapicerka ze skóry lub skóry nappa, z logo AMG wytłoczonym na przednich zagłówkach. Na życzenie oferowane są także fotele AMG Performance.

Do napędu GLC 43 4MATIC służy dwulitrowy czterocylindrowy silnik AMG z elektryczną turbosprężarką, rozwijający moc 310 kW (421 KM).

Rozrusznikoalternator z napędem pasowym (BSG) na krótko zapewnia dodatkowe zwiększenie mocy w dolnym zakresie obrotów silnika o 10 kW (14 KM).

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje jedynie 4,8 s. Standardowa specyfikacja obejmuje napęd na wszystkie koła, zawieszenie AMG RIDE CONTROL z adaptacyjną regulacją tłumienia, aktywną tylną oś skrętną i błyskawicznie zmieniającą biegi przekładnię, wzmacniając typowe dla AMG emocjonujące wrażenia z jazdy.

Mercedes-AMG_GLC_43_4MATIC_SUV Mercedes-Benz

Szeroka gama opcji indywidualizacji

Klienci mają do wyboru bogatą paletę opcji, które pozwalają dostosować GLC 43 4MATIC do zróżnicowanych wymagań, m.in.

  • Pakiet AMG Night: 4317 zł;
  • Pakiet AMG Night II: 3166 zł;
  • Zewnętrzny pakiet AMG karbon: 16 981 zł;
  • Lakier MANUFAKTUR szarość grafitu magno: 18 996 zł;
  • Pakiet foteli AMG Performance Advanced: 12 376 zł;
  • Pakiet foteli AMG Performance high-end (m.in. fotele wielokonturowe): 26 710 zł;
  • Pakiet AMG DYNAMIC PLUS (m.in. aktywne poduszki silnika): 11 513 zł;
  • AMG Real Performance Sound: 3166 zł.

Źródło: Mercedes-Benz

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę