Marka motoryzacyjnych środków smarnych ELF sponsorem Gosi Rdest

ELF sponsorem Gosi Rdest TotalEnergies
18.2.2022

ELF, znana marka olejów silnikowych i przekładniowych oraz płynów eksploatacyjnych, rozpoczyna w Polsce szeroko zakrojone działania komunikacyjne. Współpraca z Gosią Rdest jest jednym z kluczowych elementów planowanej kampanii.

 

Utytułowana Polka

Gosia Rdest jest jedną z reprezentantek Polski na międzynarodowej arenie sportów motorowych. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, 24-godzinnym wyścigu w Dubaju oraz serii wyścigowej W Series. Od 2019 roku startuje w Alpine ELF Europa Cup; w zakończonym właśnie sezonie zajęła ósme miejsce w klasyfikacji generalnej.

ELF – marka z pasją

ELF to marka, która dążenie do perfekcji ma zapisane w swoim DNA, stawia sobie nowe, wymagające wyzwania i wdraża innowacyjne technologie. Właśnie dlatego ceniona jest przez kierowców na całym świecie. Produkty ELF oparte są na wyjątkowym połączeniu wiedzy i ambicji. Obecnie ELF intensyfikuje swoje działania na rynku polskim, a pierwszym tego wyrazem jest nawiązanie współpracy z Gosią Rdest.

ELF i Gosia Rdest

Od 2022 roku oficjalnym partnerem Gosi Rdest będzie marka ELF, reprezentowana przez TotalEnergies Marketing Polska. Logo ELF pojawi się na samochodzie wyścigowym Alpine A110, kombinezonie i kasku, a Gosia Rdest będzie wspierać działania marki na polskim rynku.

 

Nie ma innej marki oleju tak kultowej i jednoznacznie kojarzonej ze sportami motorowymi jak ELF. Tym bardziej cieszy podjęcie ze mną takiej współpracy – tak jak kiedyś najsłynniejsze samochody z czołowych serii, tak i ja w przyszłym sezonie z dumą będę eksponowała ELF na masce swojego samochodu. To kolejny szczęśliwy zbieg okoliczności dla mojego startu w Alpine Elf Europa Cup – jesteśmy związani z ELF od dwóch lat przez serię i wygląda na to, że utorowało nam to drogę do spotkania w padoku. Pełna pozytywnej energii wchodzę w tę relację, aby pewnego dnia to właśnie mój samochód z logo ELF został zapamiętany przez przyszłe pokolenia sportów motorowych

Gosia Rdest, kierowca wyścigowy.

ELF to legendarna marka z bogatą historią naznaczoną rywalizacją i sukcesami. Naszą pasją chcemy podzielić się ze wszystkimi fanami motoryzacji i sportów motorowych,  którzy na co dzień mogą korzystać z produktów ELF. Cieszymy się, że Gosia Rdest dołączyła do naszego zespołu i życzymy jej wszystkiego najlepszego w nadchodzącym sezonie

Nicolas Leblond, dyrektor generalny TotalEnergies Marketing Polska.

O ELF i sportach motorowych

Zaangażowanie i pasja ELF do wyścigów i sportów motorowych trwają nieprzerwanie od 1967 roku. Rozpoznawalna na całym świecie marka kojarzona jest z emocjami, wiedzą technologiczną i produktami najwyższej jakości. Dzięki współpracy partnerskiej, zwłaszcza przy FIA World Endurance Championship i wyścigach motocyklowych MotoGP, ELF wyrobił sobie znakomitą reputację na całym świecie.

Aby spełnić specyficzne wymagania elitarnych wyścigów, inżynierowie i technicy TotalEnergies Additives & Fuels Solutions opracowują dostosowane do potrzeb klienta środki smarne zapewniające doskonałe osiągi. Dzięki tym środkom smarnym ELF stał się punktem odniesienia w świecie sportów motorowych. Wszyscy partnerzy wyścigowi ELF korzystają z najnowszych osiągnięć technologicznych laboratoriów ELF.

Źródło: TotalEnergies

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę