Komunikat Inter Cars w sprawie koronawirusa

inter cars
13.3.2020
Reklama
Reklama

W trosce o zdrowie klientów, jak i pracowników Inter Cars w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa firma zaleca składanie zamówień za pomocą Katalogu Online i kontaktu telefonicznego. Jednocześnie sugeruje ograniczenie osobistych wizyt w filiach Inter Cars.

Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na osobistą wizytę, to proszony jest o zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności:
• zachowania bezpiecznej 1-metrowej odległości od rozmówcy,
• regularne i dokładne mycie rąk wodą z mydłem lub ich dezynfekcję środkiem na bazie alkoholu.

Reklama

Na tę chwilę firma pracuje normalnie, wszystkie procesy są realizowane i wszystkie lokalizacje działają. Inter Cars zamierza również świadczyć usługi dla swoich klientów w miarę potrzeb rynku. Dostawy towaru są realizowane niezmiennie. Ponadto zarządzający firmą proszą również o dokonywanie przemyślanych zakupów, tak by zminimalizować niepotrzebne „krążenie” towaru. Bardziej szczegółowe informacje dostępne będą telefonicznie w filiach i u Przedstawicieli Handlowych.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Inter Cars

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama