Kompleksowy katalog filtrów kabinowych Valeo

Valeo
30.6.2017

494 referencje filtrów kabinowych zostały dokładnie opisane w najnowszym katalogu Valeo, który jest już dostępny także na polskim rynku.

Filtr kabinowy jest odpowiedzialny za jakość powietrza, którym oddycha kierowca i osoby podróżujące samochodem. Valeo ma w swojej ofercie trzy linie filtrów kabinowych, dopasowane do potrzeb klientów:

  • ClimFilter Supreme: filtr antyalergiczny, zapewniający 96% skuteczność zatrzymywania alergenów, co potwierdził test praktyczny przeprowadzony przez laboratorium ANALYZAIR pod nadzorem organizacji RNSA
  • ClimFilter Protect: fitr wyposażony w warstwę z aktywnym węglem
  • ClimFilter Comfort: jednowarstwowy filtr kabinowy

Katalog umożliwia bardzo łatwe dopasowanie każdego rodzaju filtra kabinowego do danego samochodu – także tych najnowszych. W ostatnim czasie Valeo wprowadziło do sprzedaży 30 nowych referencji filtrów do premierowych modeli aut takich jak Renault Espace V generacji, Renault Megane IV generacji czy Kadjar.

Każda pozycja w katalogu jest opatrzona zdjęciem, z podaniem dokładnych wymiarów filtra oraz instrukcji montażu w samochodzie osobowym lub lekkim pojeździe dostawczym. Wynika to ze strategii Valeo „We Care For You”, która łączy szeroką dostępność części do różnych modeli z łatwym dostępem do informacji na ich temat. To praktyczna oszczędność czasu dla mechanika, która zapewnia mu przewagę nad konkurentami.

Źródło: Valeo

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę