Kalendarz TEXA na rok 2022

Kalendarz TEXA na rok 2022 TEXA Poland
7.12.2021

Ilustracja stworzona przez słynnego grafika z Werony jest dedykowana wyjątkowej rocznicy: w 2022 roku TEXA będzie świętować trzydzieści lat działalności w świecie motoryzacji.

Rok 2022 będzie dla TEXA rokiem szczególnym i niepowtarzalnym, ponieważ będzie rocznicą 30-lecia działalności. To ważny kamień milowy dla wciąż jeszcze młodej firmy, która jednak jest silna profesjonalizmem i doświadczeniem wielu ludzi, zarówno tych, którzy przyczynili się do jej powstania na początku lat 90 i nadal w niej pracują, jak i nowych osób, które nieustannie wzbogacają bagaż gromadzonej wiedzy. To właśnie to unikalne i wyjątkowe know-how, pozwoliło firmie TEXA ugruntować swoją pozycję i stać się prawdziwym punktem odniesienia w świecie motoryzacji.

Wiele ważnych wydarzeń odmierzało niepowstrzymany rozwój firmy, wiele wygranych oraz napotkanych i pokonanych trudności. Grafika Milo Manara dokładnie oddaje obraz tej wielkiej przygody: w ciągu tych trzydziestu lat TEXA była w stanie napisać fascynującą powieść, pełną emocji, historii i postaci, taką jaką czyta dziewczyna i która z pewnością będzie miała kolejne rozdziały.

Jak co roku, nowy kalendarz 2022, dostarczony zostanie wszystkim klientom subskrybującym usługę aktualizacji „TEXPACK”.

Ponadto, klikając poniższy link www.texapoland.pl/download/kalendarz-texa, i wypełniając krótki formularz, każdy klient TEXA będzie mógł pobrać jego kopię elektroniczną.

Źródło: TEXA Poland

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę