Jakie są zalety pionowo wypinanych haków holowniczych ORIS?

Innowacyjne, pionowo wypinane haki holownicze Inter Cars

Hak holowniczy zamontowany na stałe jest dla wielu osób przywiązujących wagę do wyglądu swojego samochodu jest nie do przyjęcia. Zwłaszcza jeśli miałby on być wykorzystywany tylko sporadycznie. 
 

Rozwiązaniem, które można w takiej sytuacji zaproponować są innowacyjne pionowo wypinane haki holownicze ORIS firmy ACPS Automotive - zwłaszcza model AK41.
Jakie zalety haków ORIS można przedstawić kierowcom?

Pionowo wypinane haki holownicze są alternatywą dla haków wypinanych poziomo i skośnie, w przypadku których obudowa złącza zdejmowanej kuli holowniczej pozostaje widoczna z zewnątrz. Pionowo wypinany hak to nie tylko najnowsza technologia, ale również jedyny wariant, w którym obudowa jest całkowicie niewidoczna. Co więcej, nie ma widocznego wycięcia w zderzaku.  Między innymi, dlatego że takie mocowanie jest niewidoczne, koncepcja pionowo wypinanych haków holowniczych stała się standardem OE.

W przypadku pionowo wypinanych haków holowniczych ORIS, zdejmowana kula haka jest wkładana od dołu w korpus mocowania. Blokuje się automatycznie i można ją łatwo zdjąć. Dzięki automatycznemu 3-kulowemu mechanizmowi blokującemu haka holowniczego ORIS AK41, montaż i demontaż są bardzo proste. Blokada zamocowana na wypinanej kuli chroni również przed kradzieżą.

Wygodny, uniwersalny wybór

Dzięki pionowo wypinanym hakom holowniczym, takim jak AK41, można zyskać w oczach klientów, stosując łatwe w obsłudze, najwyższej jakości produkty. Dostępne są one w sieci sprzedaży Inter Cars, m.in. za pośrednictwem Inter Cars e-Catalog.

Zalety haków holowniczych ORIS firmy ACPS Automotive:

 • Opracowanie haków holowniczych dostosowanych do konkretnych pojazdów, w oparciu o fabryczne punkty montażowe i dane specyfikacji obciążenia producentów samochodów.
 • Łatwość montażu i najwyższa dokładność dopasowania do podwozia pojazdu.
 • Najwyższy standard jakości OE.
 • Dostępne dla ponad 200 modeli pojazdów.
 • Możliwość zastosowania do wszystkich standardowych rozwiązań transportowych (przyczepy, bagażniki rowerowe itp.).
 • Prosta i przejrzysta identyfikacja produktów lub – jeśli to możliwe – jeden produkt dla różnych modeli pojazdów z tą samą platformą.
 • Cała gama dostępna jako zestawy DUO, składające się z wypinanego haka holowniczego ORIS i odpowiedniego dla danego pojazdu 13-pinowego zestawu elektrycznego.

Rozwiązanie dla miłośników rowerów

Dzięki pionowo wypinanemu hakowi holowniczemu AK41 FIX4BIKE®, ACPS Automotive konsekwentnie odpowiada na stale rosnące zapotrzebowanie na bezpieczniejsze i łatwiejsze w montażu bagażniki rowerowe.

W ostatnich latach coraz więcej osób chce zabrać ze sobą na wakacje swój własny rower, także elektryczny. Towarzyszą temu zwiększone wymagania dotyczące bezpieczeństwa podczas transportu oraz większe obciążenia bagażników rowerowych.

W połączeniu z dedykowanymi uchwytami rowerowymi ORIS, hak AK41 FIX4BIKE® zapewnia szybkie i precyzyjne zamocowanie bez żadnych luzów. Wszystko dzięki kołkom zabezpieczającym poniżej kuli haka, które trwale łączą uchwyt z kulą. ​

Hak na rowery Inter Cars

Bagażniki FIX4BIKE® mogą być montowane tylko na hakach holowniczych FIX4BIKE®. Sam hak holowniczy FIX4BIKE® może być łączony ze wszystkimi modelami bagażników rowerowych i przyczep.

Korzyści dla kierowców:

 •  Wypinana kula jest montowana tylko wtedy, gdy jest używana.
 • Sama obudowa haka jest w 100% niewidoczna, dlatego estetyka pojazdu pozostaje nienaruszona.
 • Automatyczny mechanizm blokujący umożliwia prostą obsługę i maksymalne bezpieczeństwo.
 • W pełni kompatybilny z uchwytami FIX4BIKE®.
 • Doskonały stosunek ceny do jakości.
 • Najwyższa jakość producentów wyposażenia oryginalnego.
 • Obsługa przyjazna dla użytkownika.

Źródło: Inter Cars


 

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę