Jak produktywnie pracować w podróży? Hyundai odpowiada na to pytanie swoim autokarem Universe

Universe Mobile Office od Hyundaia – Praca zdalna w podróży Hyundai

Firma Hyundai Motor Company ogłosiła wprowadzenie Universe Mobile Office, odmiany luksusowego autokaru pasażerskiego Universe przeznaczonego na rynek koreański, który umożliwia zespołom utrzymanie produktywności w podróży.

  • Nowy Universe Mobile Office, model należącego do Hyundai Motor luksusowego producenta autokarów, umożliwia pracownikom utrzymanie produktywności w trakcie podróży;
  • Zoptymalizowany plan mobilnego biura składa się z miejsca do pracy indywidualnej, do współpracy grupowej oraz części magazynowej, aby zmaksymalizować wydajności pracy;
  • Dostępne wersje pojazdu obejmują różne konfiguracje siedzeń: standardową 10-osobową, 13-osobową z miejscem do współpracy, 13-osobową z rozszerzoną przestrzenią biurową lub 13-osobową ze zmiennymi konfiguracjami siedzeń.

Hyundai opracował Universe Mobile Office, myśląc o autobusie jako o inteligentnym rozwiązaniu mobilnym, a nie tylko jak o środku transportu. Firma chce przewodzić sektorowi autokarów, proponując rozwiązania, które przenoszą pracę zdalną na wyższy poziom mobilności i luksusu – co udowadnia właśnie za sprawą tego modelu.

Design wnętrza pojazdu wykorzystuje harmonię krzywizn i linii prostych, aby stworzyć atmosferę otwartego biura z trzema odrębnymi strefami, z wysokiej jakości, ale jednocześnie praktycznymi elementami stylistycznymi, takimi jak półautomatyczne żaluzje i jasne laminowane podłogi.

Hyundai_Universe_autokar_biuro Hyundai

Zoptymalizowany rozkład Universe Mobile Office ułatwia pracę indywidualną oraz grupową; składa się on z przestrzeni do współpracy grupowej z przodu i z tyłu, osobistych miejsc roboczych w środku i przestrzeni do przechowywania, na całej długości autokaru.

Przestrzeń do współpracy grupowej z przodu maksymalizuje efektywność pracy zespołowej poprzez obecność systemu do wideorozmów, składanego stołu konferencyjnego, sof i schowków projektowanych na zamówienie. Osobiste przestrzenie robocze są wyposażone w wysokiej jakości odchylane fotele, stoły, podkładki do ładowania bezprzewodowego, indywidualne systemy rozrywki i osobiste schowki, aby stworzyć komfortowe środowisko do pracy i relaksu w podróży.

Hyundai_Universe_autokar_biuro_wewnatrz_komfort Hyundai

Źródło: Hyundai

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę