Inter Cars wspiera Ikony Motoryzacji

Inter Cars wspiera Ikony Motoryzacji Inter Cars

Ikony Motoryzacji to wyjątkowa wystawa skierowana do fanów pięknych i szybkich pojazdów. To 70 niesamowitych aut i 15 motocykli, które imponują osiągami i szokują ceną. Inter Cars wraz wyszukiwarką Motointegrator.com wspierają to wydarzenie.

- Kochamy samochody i wszystko, co z nimi związane. Wystawa Ikony Motoryzacji to zbiór aut i motocykli, które u każdego odwiedzającego wywołają szybsze bicie serca. Jako Inter Cars nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego projektu. Chcemy wspólnie z wyszukiwarką Motointegrator.com być bliżej ludzi, którzy pasjonują się motoryzacją, a ta wystawa to znakomita okazja, aby być bliżej naszych Klientów – mówi Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars SA.

Łączna wartość zgromadzonych eksponatów wynosi ponad 70 mln zł. Są to najważniejsze dla światowej historii motoryzacji modele kultowych marek.

Są wśród nich klasyki, jak amerykańskie muscle cary, na czele z Fordem Mustangiem i Chevroletem Camaro.  Na wystawie znaleźć można ponadto tak unikalne samochody jak, Rolls-Royce Phantom, Porsche 911 Carrera RS, Ferrari Testarossa czy też kultowa Lancia Delta Integrale.

Z drugiej strony organizatorzy postarali się również o nowoczesne superauta, m.in. Ferrari SF90 Stradale, Mercedesa AMG GT Coupe, Astona Martina DBS, McLarena 570S czy też Lamborghini Aventadora.

Wystawa zorganizowana jest na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie, a wszyscy miłośnicy motoryzacji mogą odwiedzać ją do 19 marca.

Źródło: Inter Cars

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę