General Motors uznało Tenneco oraz MANN+HUMMEL jako dostawcę roku

General Motors uznało Tenneco jako dostawcę roku
9.7.2020

Tenneco Powertrain oraz MANN+HUMMEL zostały mianowane Dostawcami Roku przez General Motors podczas wirtualnej ceremonii uhonorowanej nagrodami Dostawcy Roku 28. firmy pod koniec czerwca.

Podczas wydarzenia GM uznał 116 swoich najlepszych dostawców z 15 krajów, którzy konsekwentnie przekraczali oczekiwania GM, stworzyli wyjątkową wartość lub wprowadzili innowacje w firmie. Ceremonia wręczenia nagród była pierwotnie zaplanowana jako wydarzenie na żywo, które odbędzie się w marcu, ale zostało przełożone z powodu wpływu pandemii COVID-19. Uznanie dotyczy wydajności dostawcy w roku kalendarzowym 2019.

To już trzeci rok z rzędu, kiedy grupa biznesowa Tenneco została uhonorowana, a po raz drugi grupa biznesowa Powertrain firmy Tenneco otrzymała tę nagrodę.

MANN+HUMMEL nagrodę Dostawcy Roku dostał już po raz 25.

Nasi dostawcy odgrywają kluczową rolę w dostarczaniu produktów, usług i doświadczeń, na które zasługują nasi klienci - a ci nagradzani dostawcy przekroczyli nasze oczekiwania – powiedział Shilpan Amin, wiceprezes GM ds. Globalnych zakupów i łańcucha dostaw.

Uważamy również, że w tym momencie ważne jest, aby podziękować całej naszej bazie zaopatrzenia za ich wysiłki w ciągu ostatnich kilku miesięcy w celu złagodzenia wpływu COVID-19 – dodał Amin. – Nie tylko byliśmy w stanie bezpiecznie wznowić nasze operacje produkcyjne, ale nasi dostawcy odegrali kluczową rolę, wspierając nasze inicjatywy mające na celu zwiększenie dostaw wentylatorów i sprzętu ochrony osobistej (PPE) dla pracowników służby zdrowia na pierwszej linii, aby pomóc ratować życie i chronić społeczności.

Źródło: Tenneco

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę