Elementy układu kierowniczego i zawieszenia z certyfikatem IATF

Doskonale zaprojektowany układ kierowniczy i zawieszenie Sidem

Firma Sidem to europejski ekspert w dziedzinie elementów układu kierowniczego i zawieszenia z certyfikatem IATF, który zaopatruje prestiżowych producentów OEM, takich jak Porsche i McLaren. Ponadto Sidem słynie z największego zasięgu i wysokiego poziomu usług na rynku części zamiennych. Wszechstronny katalog, dostępny w wersji drukowanej i online, zdobył nagrodę „Best Catalog of a Product Line” (Najlepszy katalog linii produktów) w USA.  Sidem zaprezentuje się na targach Automechanika we Frankfurcie w hali 4.0 na stoisku C71 w terminie od 10 do 14 września 2024 r.

Troska o najwyższą jakość

Zakład produkcyjny Sidem ma certyfikaty zgodności z normami IATF 16949 i ISO 9001. Potwierdza to zdolność Sidem do produkcji części, które spełniają rygorystyczne wymagania producentów oryginalnego wyposażenia (OEM). 

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaopatrywać niektórych z najbardziej prestiżowych producentów OEM na świecie, takich jak Porsche i McLaren – mówi Gwen Verfaillie, Dyrektor generalna Sidem.

Stałą jakość produktów i usług premium gwarantuje kontrola całego procesu, od projektowania po produkcję i magazynowanie, który w całości jest realizowany w Europie.

Zakład produkcyjny Sidem stosuje wysokiej jakości standardy i procesy dla wszystkich swoich produktów. Również w przypadku rynku wtórnego części są projektowane, testowane i produkowane zgodnie z normami jakości IATF 16949 i ISO 9001. Co więcej, firma Sidem troszczy się także o zrównoważony rozwój środowiska i o bezpieczeństwo pracowników, czego potwierdzeniem są certyfikaty ISO 14001 i ISO 45001. 

Lider rynku części zamiennych

Sidem ma kompleksową ofertę elementów układu kierowniczego i zawieszenia na rynku części zamiennych. Obejmuje ona blisko 10 000 elementów i ponad 4 milionów części dostępnych z magazynu – do pojazdów prywatnych (PV) i lekkich pojazdów użytkowych (LCV), silników spalinowych (ICE) i wszystkich typów pojazdów elektrycznych (BEV, HEV i PHEV). 

Dobrym dowodem na szeroki zasięg oferty Sidem jest nasz obszerny katalog, dostępny w wersji drukowanej i online. Ta »biblia« została uznana za »Najlepszy katalog linii produktów« przez The Auto Care Association w USA – dodaje Gwen Verfaillie.

Sidem_katalog Sidem

Sidem zaopatruje wyspecjalizowanych dystrybutorów w 90 krajach, gdzie obsługuje największą część rynku części zamiennych – aż 95% – i oferuje najwyższy poziom obsługi – średnio 98%.

Sidem na targach Automechanika we Frankfurcie

Od 10 do 14 września 2024 r. firma Sidem będzie prezentowała swoją wiedzę inżynieryjną i produkcyjną na targach Automechanika. W hali 4.0 na stoisku C71 zaprezentuje swoje możliwości jako dostawca dla OEM oraz przedstawi specjalne rozwiązania dla pojazdów elektrycznych (BEV) oraz wielokrotnie nagradzany katalog.

Źródło: Sidem 

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę