AutoExpert
Reklama
Reklama

Dożywotnia gwarancja od HELLA

Preview
Hella
22.4.2021
Reklama
Reklama

Hella Polska wprowadziła w październiku 2020 roku innowacyjne rozwiązanie w sprzedaży oświetlenia dedykowanego. Akcja pod hasłem Dożywotnia Gwarancja od Hella skupia się na promowaniu produktów wysokiej jakości, które są dostępne na Aftermarkecie dzięki przetransferowaniu wiedzy know how z produkcji na pierwszy montaż. Jest to jeden z istotnych elementów, by klienci mieli wybór, ale również pełną świadomość, że wybierając produkt premium, wybierają jakość, bezpieczeństwo i komfort.

Warto nadmienić, że firma HELLA jako lider technologiczny w dziedzinie inteligentnej emisji światła, reflektorów halogenowych, ksenonowych oraz LED, spełnia zawsze najwyższe wymagania i standardy jakości. Wiedza technologiczna OE jest w pełni przetransferowana na rynek IAM. HELLA dostarcza swoje produkty na pierwszy montaż do takich marek jak: PORSCHE, MERCEDES BENZ, AUDI, BMW, VW, RENAULT, OPEL, NISSAN, SKODA.

Reklama

W ramach akcji Dożywotniej Gwarancji każdy kto zakupi produkt, objęty tym programem, uzyska prawo do bezterminowego okresu gwarancyjnego. Jako dodatkowy benefit całej akcji uwzględniono również sytuację, że przy sprzedaży pojazdu, który został wyposażony w produkt Hella objęty dożywotnią gwarancją, prawa dożywotniej gwarancji przechodzą na nowego właściciela, co pozwala na utrzymanie wartości pojazdu.  

Żaden producent w Aftermarkecie / OE nigdy jeszcze nie zaoferował takiej wartości dodanej, co sprawia, że Dożywotnia Gwarancja od Hella jest unikalnym rozwiązaniem na tle dotychczasowej praktyki rynkowej.

By wyróżnić swoją ofertę Hella wprowadza dożywotnią gwarancję na produkty wykonane w technologii Halogen i Xenon z segmentu:

  • Reflektory

Preview

Przykład: Nr produktu: 1ZT 009 631-311; INSIGNIA A (G09), 07.08–03.17

  • Lampy tylne

Powiązane firmy

Reklama

Preview

Przykład: Nr produktu: 2TZ 011 978-121; GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2), 08.12–11.16

  • Reflektory przeciwmgłowe

Preview

Przykład: Nr produktu: 1N0 009 954-311; GOLF VI (5K1), 10.08–02.14

  • Kierunkowskazy

Preview

Przykład: Nr produktu: 2BA 964 255-011; TERRANO II (R20), 10.92–09.07

W całości oferty jest ponad 1800 produktów, które są dedykowane zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych z kierownicą po lewej stronie. Akcją objęte są wyłącznie produkty zakupione na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej informacji dotyczących całej akcji, tj. regulamin, film opisujący akcję, listę produktów objętych Dożywotnią Gwarancją, formularz zgłoszeniowy czy możliwość weryfikacji produktu online czy jest objęty akcją można znaleźć na stronie www.hella.pl/dozywotniagwarancja.

Źródło: HELLA

 

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama