Części EUROREPAR do układów zawieszenia i kierowniczego

Części EUROREPAR do układów zawieszenia i kierowniczego Groupe PSA
10.5.2021

Grupa PSA (obecnie STELLANTIS) – właściciel marki części i produktów motoryzacyjnych EUROREPAR – istotnie rozwinął rodziny części zamiennych, które są przeznaczone do układów kierowniczego i zawieszenia.

Części, o których mowa, mają kluczowy wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Ponadto w zdecydowanej większości przypadków zużywają się stopniowo, co utrudnia kierowcom dostrzeżenie momentu pojawienia się problemów.

Muszą więc być starannie kontrolowane podczas każdego przeglądu pojazdu. EUROREPAR oferuje właścicielom motoryzacyjnych warsztatów wielomarkowych ponad 250 różnych wahaczy (zarówno kompletnych z przegubami, jak i bez przegubów). Marka proponuje też ponad 300 pozycji katalogowych takich elementów, jak: drążki kierownicze, końcówki drążków kierowniczych, łączniki stabilizatora czy inne łączniki, które występują w układzie zawieszenia lub kierowniczym.

Części EUROREPAR to produkty o jakości porównywalnej z oryginalnymi częściami stosowanymi we wszystkich samochodach, do których są przeznaczone.

Źródło: STELLANTIS (dawniej Groupe PSA)

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę