Centrum szkoleniowe ATE

Raven Media – Maciej Blum
14.2.2020

4 lutego miało miejsce oficjalne otwarcie centrum szkoleniowego ATE Continental. Nowy ośrodek zlokalizowany przy ul. Centralnej 2 w warszawskich Włochach będzie się skupiał na gamie szkoleń dotyczących układu hamulcowego, jego zasady działania oraz obsługi.

Szkolenia techniczne będą prowadzone na różnych poziomach zaawansowania i będą się skupiały na podzespołach układu hamulcowego i ich prawidłowej obsłudze. Centrum szkoleniowe na wydzielony warsztat, gdzie prowadzone będą szkolenia praktyczne, zaś w salach szkoleniowych prowadzone będą szkolenia teoretyczne.

 

© Raven Media – Maciej Blum

 

Trenerzy z ContiAcademy, uczestnicząc w licznych szkoleniach w centrali Continentala, uzupełniają stale wiedzę bezpośrednio u źródła, zdobywają tym samym kompetencje do szkolenia pracowników serwisów.

Pełna oferta szkoleń wraz z harmonogramem dostępna jest na stronie internetowej: www.MoreContinental.com. Za jej pośred­nictwem można wybrać jeden spośród siedmiu tematów kursu i zapisać się. Szkolenia w ContiAcademy są skiero­wane do warsztatów korzystających w naprawach z produktów marek ATE, VDO i Continental lub planujących współpracę z tymi markami.

Podczas uroczystości otwarcia centrum szkoleniowego podpisano także list intencyjny dotyczący współpracy z marką ATE w sieci Q Service Castrol. List został podpisany przez Macieja Oleksowicza – prezesa Zarządu spółki Inter Cars oraz Petera Wagnera – dyrektora zarządzającego odpowiedzialnego za dział rynku niezależnego w firmie Continental. 

 

© Raven Media – Maciej Blum

 

Magdalena Wójcik-Klich, opiekun Rynku Polska dla Continental Automotive Division Aftermarket

Szkolenia są dla wszystkich, którzy pracują na naszych produktach, lub chcą na nich pracować oraz dla tych osób, które chcą rozszerzyć informacje o nowych technologiach. Dzięki szkoleniom chcemy pokazać klientom, że Continental może więcej i da więcej. Nasi dystrybutorzy, czyli firmy Inter Cars, Moto Profil, Inter Team, Group Auto, Motorol, Rodon, BHMD, Auto Partner Holding, Hart, Inter Land i Gordon też oferują vouchery na szkolenia dla swoich stałych i najlepszych klientów z zakresu układów hamulcowych.

Źródło: ATE

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę