Castrol i Inter Cars razem na Walentynki

Inter Cars
3.1.2019

Wraz z początkiem 2019 r. wystartowała nowa akcja promocyjna Castrol i Inter Cars, w ramach której klienci, przy zakupie olejów za określoną kwotę, otrzymają w prezencie luksusową biżuterię marki Apart. Akcja zakończy się 31 stycznia, z możliwością przedłużenia przez organizatora.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars, którzy dokonają zakupu wybranego asortymentu sprzedaży premiowej. Objęte są nią wszystkie oleje marki Castrol, znajdujące się w ofercie sprzedaży największego dystrybutora części zamiennych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Reklama

W zależności od zrealizowanego progu zakupowego, klienci otrzymać mogą poszczególne nagrody:

  • kolczyki Apart za zakup olejów Castrol za 3000 zł netto;
  • łańcuszek z zawieszką Apart za zakup olejów Castrol za 5000 zł netto;
  • kolczyki oraz łańcuszek z zawieszką Apart za zakup olejów Castrol za 8000 zł netto.

Wartość zakupów netto sumuje się w całym okresie trwania promocji. Każdy klient może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. Upominki zostaną wysłane do Filii Inter Cars nie później niż trzy tygodnie od daty zakończenia sprzedaży premiowej, tj. do 21 lutego 2019 r., celem przekazania ich laureatom akcji.

Powiązane firmy

Reklama

Walentynkowa promocja Castrol i Inter Cars rozpoczęła się 1 stycznia, a jej zakończenie planowane jest na 31 stycznia 2019 r.

Źródło: Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę