BMW szkoli z jazdy autem hybrydowym

2.9.2015

Dwa nowe kursy dadzą możliwość sprawdzenia się w prowadzeniu auta hybrydowego.

eDrive Experience – skupia się na mobilności elektrycznej i funkcjonalności BMW i3 oraz i8, zaś drugi – „BMW i meets BMW M” – to program szkolący z jeździe sportowej modelami i8 oraz M6.

Reklama

BMW eDrive Experience to program, w którym doświadczeni instruktorzy BMW pomagają uczestnikom poznać wszystkie zalety prowadzenia samochodów hybrydowych, a także zrozumieć zagadnienia związane z mobilnością przyszłości. Clou programu to przejażdżka za kierownicą BMW i8, w czasie której można osobiście pojąć, że ekonomiczna mobilność elektryczna oraz supersportowe osiągi i dobre własności jezdne nie tylko się nie wykluczają, ale i dopełniają.

BMW i meets BMW M natomiast pozwala zestawić ze sobą dwa topowe modele obu typoszeregów – BMW i oraz BMW M. Następnie uczestnicy kursu wyjeżdżają na tor testowy Akademii Jazdy BMW i MINI.

Reklama

BMW i3 eDrive Experience to stały punkt programów szkoleniowych. Uczestnicy poznają technologie, dzięki którym stworzono ten samochód elektryczny, jego możliwości z zakresu mobilności i praktycznego użytkowania, a w czasie jazd testowych także jego możliwości dynamiczne.

Źródło: BMW, Mototarget.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę