Apteczka akumulatorowa na lato 2020 – promocja Inter Cars

Inter Cars
11.3.2020
Reklama
Reklama

Kupując produkty z grupy asortymentowej akumulatory, znajdujące się w ofercie sieci sprzedaży Inter Cars, klient ma możliwość odroczyć płatność do 31 lipca 2020 roku oraz zyskuje dodatkowe korzyści, takie jak wysokie rabaty czy bonus kwotowy.

Z początkiem marca wystartowała nowa akcja promocyjna, którą objęte są produkty z grupy asortymentowej akumulator, znajdujące się w ofercie sprzedaży Inter Cars. W akcji biorą udział akumulatory osobowe, ciężarowe oraz wybrane narzędzia do obsługi akumulatorów, m.in. testery czy prostowniki.

Reklama

Aby wziąć udział w promocji należy dokonać jednorazowego zakupu o wartości co najmniej 750 zł brutto, będącego progiem wstępu do akcji. Wszystkie zakupy akumulatorów objęte promocją sumują się do bonusu kwotowego od sztuki Extra Dodatku.

Warunki rabatowe w akcji:

  • akumulator osobowy – 15%,
  • akumulator ciężarowy – 10%,
  • przy jednorazowym zakupie na kwotę powyżej 3 600 zł brutto istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.

Extra dodatek – bonus kwotowy

Powiązane firmy

Reklama

Za zakupy łączne w promocji powyżej 1500 zł brutto klient otrzyma dodatkowy bonus kwotowy Extra. Warunkiem jego otrzymania jest terminowe uregulowanie należności względem Inter Cars. Wówczas bonus zostanie wypłacony w formie faktury korygującej do 31 sierpnia 2020 roku.

Klienci, którzy dokonają wcześniejszych płatności za towary zakupione w ramach oferty specjalnej będą mogli skorzystać z dodatkowego rabatu posprzedażnego (1,5% w przypadku płatności do 31 marca lub 1,0% - do 30 kwietnia). Rabat za wcześniejszą płatność będzie rozliczany w formie faktur korygujących do faktur, za które dokonano płatności.

Do uzyskania rabatu za wcześniejszą płatność nie jest wymagane rozliczenie się ze wszystkich zobowiązań. Rabat ten będzie naliczany indywidualnie do każdej w całości zapłaconej faktury. Promocja dostępna jest dla klientów w oddziałach Inter Cars.

Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej dokonanej przez klienta sumują się przez cały okres obowiązywania akcji. Jej zakończenie planowane jest na 30 czerwca z możliwością przedłużenia przez organizatora. Szczegóły i regulamin akcji dostępne są w Katalogu Online.

Źródło: Inter Cars

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama