Aktywne zawieszenie BILSTEIN na szkoleniu Repxpert

Aktywne zawieszenie BILSTEIN na szkoleniu Repxpert BILSTEIN
31.3.2022

Marka BILSTEIN kontynuuje globalną współpracę z firmą Schaeffler. Także w tym roku dodatkowym bonusem dla polskich mechaników będzie cykl szkoleń on-line prowadzonych w ramach programu Repxpert.

Najlepszą rekomendacją dla warsztatu samochodowego jest opinia o umiejętności postawienia właściwej diagnozy usterki i przeprowadzenia skutecznej naprawy. Kluczowym do tego elementem jest wiedza mechanika. Jednak w dobie dzisiejszej motoryzacji jej zakres wymaga systematycznej nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Optymalną drogą do tego jest udział w szkoleniach organizowanych przez producentów takich jak BILSTEIN. W ostatnim okresie - z oczywistych dla wszystkich względów - ewoluowały one z formatu spotkania na żywo na on-line. Wymierną korzyścią dla uczestników jest efektywniejsze zaplanowanie czasu przeznaczonego na pracę i naukę. A także dostęp do zasobów tematycznych przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

Przedstawiciele marki BILSTEIN prowadzą szkolenia on-line na dwa sposoby. Pierwszy z nich to filmy instruktażowe wyjaśniające wykonanie krok po kroku diagnozy i wymianę amortyzatorów na przykładzie danego modelu samochodu. Drugi to webinary prowadzone na żywo z możliwością zadawania pytań.

– W ubiegłym roku oba te formaty zostały dołączone do globalnego programu Repxpert organizowanego przez firmę Schaeffler. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość szerszego spojrzenia na dane zagadnienie. BILSTEIN to amortyzatory i elementy mocowania, które są tylko częścią zawieszenia, a więc i utrzymania trakcji toru jazdy samochodu. Doskonałym uzupełnieniem jest więc oferta naszego partnera, marki FAG – mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, reprezentującego markę BILSTEIN w Polsce.

Najbliższe szkolenie on-line w ramach Repxpert odbędzie się już w najbliższy piątek, 1 kwietnia 2022 o godzinie 11:00. Poświęcone będzie aktywnym elementom zawieszenia BILSTEIN i układów kierowniczych FAG. Udział w nim jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie: https://szkolenia.repxpert.pl

Źródło: BILSTEIN

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę