Aktualizacja oferty dla samochodów osobowych. Nowe klocki i tarcze hamulcowe od Textar

Nowe klocki i tarcze hamulcowe od Textar Textar

Textar jest marką, która systematycznie uzupełnia asortyment. W ostatnich tygodniach wśród nowych referencji Textar znalazły się m.in. klocki hamulcowe do popularnych samochodów Audi, Mercedesa i aut francuskich oraz tarcze hamulcowe do pojazdów japońskich i koreańskich – Hondy, Mazdy, Hyundaia.

W całym 2022 roku Textar przedstawił nowe lub zaktualizował referencje do ponad 50 modeli samochodów. Bardzo często Textar jako pierwszy wprowadzał swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych. Było tak w przypadku m.in. klocków hamulcowych do Mercedesa klasy S. W ofercie marki znajdują się także klocki do innych samochodów luksusowych i klasy premium, takich jak sportowa limuzyna Porsche Panamera, innowacyjny SUV Lexus NX, komfortowe Audi A6 oraz kultowy Jeep Grand Cherokee.

Powiązane firmy

TMD Friction

Minione miesiące to również wysyp części zamiennych Textar do samochodów sportowych. Asortyment marki należącej do TMD Friction powiększył się o klocki hamulcowe do takich wyjątkowych aut jak Ford Mustang, Dodge Challenger, Nissan GTR oraz Chevrolet Camaro. W bogatej ofercie Textar znaleźć można również tarcze i klocki hamulcowe do Audi TT.

Textar_nowa_oferta_dla_osobowek Textar

Z rozwiązań oferowanych przez Textar z powodzeniem korzystać mogą użytkownicy samochodów kompaktowych i miejskich. W ostatnim czasie katalog Textar powiększył się o tarcze hamulcowe do Hondy Jazz, Mazdy CX-30, Hyundaia Elantra/Sonata oraz referencje klocków hamulcowych do pojazdów francuskich: Renault Zoe i Captur, Citroen C4 i DS4, a także Peugeot 2008. Części do Hondy i Mazdy, a także do modeli Zoe i Captur Textar wprowadził na niezależny rynek części zamiennych jako pierwszy.

Textar to znakomite klocki i tarcze hamulcowe, ale nie tylko. W asortymencie znaleźć można też czujniki ABS. To ważne elementy systemów stabilizacji jazdy, takich jak ABS, ASR i ESP. Stale mierzą prędkość obrotową koła i przekazują aktualne sygnały do sterownika. Textar oferuje 475 rodzajów czujników, a ich portfolio jest stale poszerzane.

Źródło: Textar

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę