Akcja „Bezpiecznie z Panem Alternatorkiem” w pomorskich szkołach

Akcja „Bezpiecznie z Panem Alternatorkiem” AS-PL
9.11.2020

Firma AS-PL wraz z wybranymi szkołami podstawowymi przeprowadziła pierwszą edycję akcji „Bezpiecznie z Panem Alternatorkiem”, która ma na celu promowanie dobrych zachowań na drodze wśród dzieci z klas 1–3. W jej ramach ponad 800 dzieci otrzymało opaski odblaskowe.

Uczniowie klas początkowych Szkoły Podstawowej nr 65 i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdańsku, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Gdyni oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie otrzymały od AS-PL pakiety składające się z elastycznych opasek oraz plakatów edukacyjnych. Odblaski takie zapewniają dużą widoczność po zmroku – nawet do 200 metrów.

Dodatkowo placówki otrzymały od firmy plakaty, które mają edukować uczniów w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Zawarte zostały na nich najważniejsze punkty, na jakie dzieci mają zwracać uwagę. Są to m.in. inni użytkownicy drogi (samochody, rowery, hulajnogi). Plakaty propagują także noszenie elementów odblaskowych. Materiały zawisły w klasach i na szkolnych korytarzach.

AS-PL akcja Bezpiecznie z Panem Alternatorkiem

– Chcielibyśmy bardzo podziękować Dyrektorom szkół za wzięcie udziału w akcji „Bezpiecznie z Panem Alternatorkiem” – wyjaśnia Robert Snider, Dyrektor Marketingu w AS-PL Sp. z o.o. – Liczymy, że w przyszłym roku także uda nam się obdarować kolejne szkoły i przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa najmłodszych oraz zmniejszenia wypadków na drodze z udziałem pieszych – podsumowuje Robert Snider.

Źródło: AS-PL

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę