AISIN prezentuje nowości na targach AUTOMECHANIKA

AISIN prezentuje nowości na Targach Automechanika AISIN
16.9.2021

AISIN przedstawia kolejne produkty dla europejskich samochodów, wprowadza usługę naprawy automatycznych skrzyń biegów, nowy elektroniczny czujnik wysokości jazdy i inne nowości.

Tegoroczne targi AUTOMECHANIKA ONLINE to bogata w wydarzenia impreza, podczas której AISIN AFTERMARKET EUROPE, zlokalizowany w Belgii lider posprzedażowego rynku części zamiennych, zaprezentuje wiele zapowiedzi i nowe osiągnięcia.

– Mamy tu mnóstwo pracy – mówi Tanguy Brohée, specjalistakoordynator marketingu w AISIN. – Konsolidujemy ofertę AISIN do postaci kompleksowego pakietu doskonałych części i usług dla naszych dystrybutorów i partnerów w poszczególnych kanałach. Jego prezentacja na targach AUTOMECHANIKA sprawi, że rok 2021 będzie niezapomniany. I będą ku temu powody.

Pierwszym z nich jest informacja o wielu nowych częściach przeznaczonych dla jeszcze szerszego wachlarza europejskich samochodów. – Widzimy rosnący popyt na niektóre marki i modele – mówi Tanguy. – Gdy pojazdy znanych producentów osiągają i przekraczają wiek pięciu lat, zaczynają być potrzebne części zamienne, więc rozszerzamy naszą ofertę, żeby lepiej zaspokajać tę potrzebę. Pełna lista będzie dostępna wkrótce.

Wszystkie części AISIN do hamulców dostępne pod marką ADVICS

AISIN rozszerza zasięg i zwiększa dostępność swoich części i produktów do hamulców. Teraz wszystkie będą oznaczone jedną należącą do AISIN marką ADVICS. Produkty Advanced Intelligent Chassis Systems (ADVICS) już wcześniej były powszechnie dostępne w Europie, Japonii i Ameryce Północnej. Zapowiedziane przez firmę posunięcie umocni obecność tej marki na rynku. Jednocześnie dzięki temu ruchowi od sierpnia 2021 r. nie jest już potrzebna oddzielna linia części AISIN do hamulców. Produkty te będą dostępne w tych samych co zwykle kanałach sprzedaży i sieci dystrybucji.

Tłoki ART

– Kolejna marka AISIN będzie dostępna w naszym europejskim kanale sprzedaży części – mówi Tanguy. – Tłoki ART zostaną niezwłocznie wprowadzone do naszej sieci dostaw. Wprowadzenie tłoków ART (firmy Art Metal Manufacturing) do portfolio AISIN Aftermarket  Europe pozwoli dystrybutorom oferować klientom tłoki najwyższej światowej klasy. – Kompletna oferta to większy komfort i bezpieczeństwo, dłuższa jazda i większa moc, które nasz dział badań i rozwoju wypracował dzięki wytrzymałym materiałom – wyjaśnia Tanguy. – Podczas Automechaniki powiemy więcej o tym, a także o innych naszych zapowiedziach.

Innowacja w skrzyni biegów: regeneracja we współpracy ze STELLANTIS

Nawiązana niedawno współpraca AISIN i STELLANTIS oznacza nowe życie dla uszkodzonych automatycznych skrzyń biegów tej firmy. Dzięki możliwościom i niezawodności sieci serwisowej AISIN klienci mogą wysyłać za pośrednictwem warsztatów samochodowych automatyczne skrzynie biegów do naprawy i odbierać naprawione skrzynie w ciągu (zazwyczaj) tygodnia. – Rozmawiamy z sieciami warsztatów, żeby pomóc im w jak najszybszym i jak najsprawniejszym przywracaniu samochodów ich klientów do stanu używalności.

Nowy produkt: elektroniczny czujnik wysokości jazdy

AISIN Aftermarket Europe zapowiada na targach Automechanika wprowadzenie na rynek nowego elektronicznego czujnika wysokości jazdy przeznaczonego do zawieszenia pneumatycznego oraz systemów automatycznej regulacji świateł. Jak mówi Tanguy Brohée, specjalista-koordynator marketingu, czujnik ten zwiększa komfort jazdy dzięki natychmiastowej adaptacji do zmian obciążenia lub liczby pasażerów. Instaluje się go przy każdym nadkolu, żeby zapewnić pomiar i równomierną regulację wysokości jazdy ze wszystkich stron. Pojedynczego czujnika można również używać w samochodach z automatyczną regulacją świateł. – Gdy samochód jest  naładowywany lub rozładowywany, przyspiesza lub zwalnia, jego wysokość może się zmieniać. Czujnik to wykrywa i alarmuje elektroniczny moduł sterujący – mówi Tanguy. Produkt jest już dostępny w kanałach sprzedaży i u dystrybutorów AISIN Aftermarket.

Źródło: AISIN

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę