Zostań królem strzelców z Textar!

Zostań królem strzelców z Textar TMD Frictrion
11.6.2021

Piłkarskie Mistrzostwa Europy to święto dla każdego kibica futbolu. Polskich fanów piłki największe emocje czekają oczywiście w dni, w których swoje mecze rozegra reprezentacja naszego kraju. Jednak aby piłkarska ekscytacja nie słabła przez cały czas trwania turnieju, marka Textar zaprasza do uczestnictwa w przygotowanej specjalnie na mistrzostwa grze online Textar Goal Hero.

W dostępnej na komputerach oraz urządzeniach mobilnych zabawie co tydzień można wygrać kartę podarunkową do RTV Euro AGD o wartości 1000 zł. Zasady gry są proste. Należy strzelić jak najwięcej goli z rzutów karnych, mając do dyspozycji pięć piłek. Tak długo, jak pokonuje się bramkarza Textar, można korzystać z aktualnej piłki. Piłkę traci się po nieudanym strzale. Na wynik końcowy składa się suma bramek zdobytych za pomocą pięciu piłek.

Powiązane firmy

Wynik zapisywany jest na koncie gracza. Udział w zabawie jest bezpłatny i nielimitowany. Każdy może zagrać tyle razy, ile chce i próbować poprawić swój najlepszy wynik. W przypadku uzyskania rezultatu gorszego od najlepszego, zostanie on odrzucony, a w rankingu pozostanie ten z największą liczbą trafień. Najwyższy wynik każdego gracza jest resetowany co tydzień. Umożliwia to rozpoczęcie od nowa walki o prześcignięcie konkurentów i nagrodę rzeczową.

Gra Textar Goal Hero dostępna jest TUTAJ lub przez stronę www.textar.com/pl. Rywalizacja rozpoczęła się 7 czerwca i potrwa do końca mistrzostw, 11 lipca 2021 r.

Źródło: TMD Friction

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę