Znamy nowy zarząd Stowarzyszenia Rzeczoznawców Motoryzacyjnych, Maszynowych oraz Biegłych POLEKSMOT

Znamy nowy zarząd Stowarzyszenia POLEKSMOT POLEKSMOT

W dniu 20.05.2023 r. odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rzeczoznawców Motoryzacyjnych, Maszynowych oraz Biegłych POLEKSMOT z siedzibą w Katowicach przy ul. Kawek 2B/6.

Zebranie zorganizowano w formie wyjazdowej, w Hucisku – do udziału w obradach zaproszono wszystkich Członków Stowarzyszenia. 

Podczas głosowania został wybrany nowy Zarząd w składzie: Prezes Adam Klus, Wiceprezes Artur Dzierża, Wiceprezes Krzysztof Jesień, Sekretarz Jerzy Komorowski, Skarbnik Grzegorz Wincowski oraz Członkowie Tomasz Malinowski i Zbigniew Szarzyński. Stowarzyszenie, oprócz Zarządu, posiada też zorganizowaną strukturę Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego. 

Członkowie Stowarzyszenia są zrzeszeni w całym kraju i świadczą usługi z pełnego zakresu rzeczoznawstwa samochodowego oraz maszynowego. Większość Członków posiada aktualne Certyfikaty Rzeczoznawcy. Są to osoby wpisane na Listę Rzeczoznawców Samochodowych Ministerstwa Infrastruktury, sporządzoną zgodnie z art. 79a ustawy z dnia 20.06.1997 r., dotyczącym ruchu drogowego (Dz. U. z 2022 r. poz. 988, z późn. zm.).

Pełna lista rzeczoznawców samochodowych znajduje się na stronie: www.gov.pl/web/infrastruktura/rzeczoznawcy-samochodowi.

Stowarzyszenie zaprasza do współpracy wszystkie osoby zainteresowane tematem rzeczoznawstwa samochodowego i maszynowego. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.poleksmot.pl.

banner POLEKSMOT

Źródło: POLEKSMOT

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę