Zmiany w modelach BMW na wiosnę 2016

BMW
27.1.2016

Na wiosnę 2016 roku zupełnie nowa seria silników benzynowych i silnik wysokoprężny zasili ofertę niemieckiego producenta.

Od marca 2016 roku BMW 325d Limuzyna i BMW 325d Touring będą również dostępne z nowym czterocylindrowym silnikiem diesla. BMW rozszerzy też ofertę modeli o nowe warianty serii BMW serii 2 Gran Tourer i BMW serii 7 wyposażone w inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive.

Reklama

Wiosną 2016r. w wielu modelach pojawią się także nowości w zakresie wyposażenia standardowego i opcjonalnego. We wszystkich wariantach modeli nowego BMW serii 7 dostępna będzie opcja zdalnego parkowania (Remote Control Parking). Luksusowa limuzyna może posiadać lakierowanie z oferty BMW Individual, kolory tapicerki i wewnętrzne listwy ozdobne BMW.

W innych modelach, pakiet nawigacyjny ConnectedDrive, występujący standardowo w BMW serii 6, od marca 2016 roku będzie mieć nowy wyświetlacz menu systemu operacyjnego iDrive, oraz system łączności telefonicznej z bezprzewodowym ładowaniem. Nowości te pojawią się na liście wyposażenia opcjonalnego BMW X3 i BMW X4 od kwietnia 2016 roku. W przypadku tych modeli klienci będą mogli zamówić wariant Advantage jako alternatywę standardowej specyfikacji.

Reklama

Źródło: BMW, Mototarget

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę