Wręczono Złote Medale MTP. Aż cztery dla firmy Sosnowski

Złote Medale MTP dla firmy Sosnowski Sosnowski
2.3.2021

Laureatów konkursu o Złoty Medal Grupy MTP poznaliśmy jeszcze w 2020 roku, przed wirtualną edycją Targów Techniki Motoryzacyjnej. Podczas oficjalnego wręczenia nagród, które odbyło się dopiero teraz, medale odebrał dr inż Rafał Sosnowski, właściciel firmy Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k.

Wyróżnienia za innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność przyznano czterem urządzeniom.

TechPRO Digital ADAS – pierwsze na rynku urządzenie do kalibracji ADAS, które korzysta z TV 65" 4K do wyświetlania paneli kalibracyjnych. Cyfrowe wzorniki kalibracyjne eliminują wydatki związane z zakupem fizycznych paneli kalibracyjnych dla różnych marek i modeli. Dzięki aktualizacjom online urządzenie jest gotowe na obsługę pojazdów, które w przyszłości wejdą na rynek!

MAHLE ArcticPRO ACX – urządzenie do serwisu klimatyzacji we wszystkich typach pojazdów, także hybrydowych i elektrycznych. Łączność Bluetooth i Wi-Fi zapewniają zdalny podgląd ekranu urządzenia, wysyłanie raportów SMS, korzystanie z drukarek w sieci lokalnej, zdalną diagnostykę, aktualizacje online. Komisja doceniła opatentowaną technologię E3 Pump, która wydłuża do 10 razy okres eksploatacji oleju oraz złączki E3 Connect, które umożliwiają odzysk do 100% czynnika z przewodów i szybkozłączek.

Aplikacja SRS Manager do sterowania szarpakiem i aplikacja IT.NORCOM do zarządzania SKP – obie aplikacje są ze sobą preintegrowane i pracują w tandemie. Zwiększają efektywność pracy na SKP oraz rozwiązują wiele aktualnych problemów związanych z dokumentacją usterek i archiwizacją wskazań urządzeń pomiarowych.

Ravaglioli Tyre Profiler – przejazdowe urządzenie do natychmiastowego pomiaru i analizy profilu bieżnika opon w momencie, kiedy klient wjeżdża do serwisu. Natychmiast drukuje raport o stanie bieżnika, problemach z geometrią, drodze hamowania na mokrej nawierzchni, potrzebie zamiany opon przednich z tylnymi.

Źródło: Sosnowski

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę