Zawieszenie gwintowane do nowej generacji Multivanów

Zawieszenie gwintowane do nowej generacji Multivanów Bilstein

Najnowsza generacja vanów VW T7 charakteryzuje się nie tylko nowoczesną technologią, ale także niezwykle udanym designem. Charakterystycznymi elementami są szeroki przód z lakierowanym zderzakiem i stromo opadająca przednia szyba, a także obniżona wysokość pojazdu.

To tyle, jeśli chodzi o nadwozie, ponieważ nowy Multivan przekonuje także jako „samochód słuchający kierowcy”, do którego idealnie pasuje zawieszenie gwintowane EVO S od Bilstein. Sprawdzane na stanowiskach testowych oraz w wielu testach drogowych na całym świecie – na nawierzchniach o różnej jakości – drogowe zawieszenie stabilizuje nadwozie, zapewniając lepsze osiągi i komfort. Dzięki certyfikatowi części te mają komplet dopuszczeń do użytku drogowego. Ponadto, wysokość można zmienić w dowolnym momencie, bez konieczności ponownego udawania się do centrum testowego.

Wizualnie nowy zestaw gwintowany przenosi VW T7 na nowy poziom, obniżając vana nawet o 50 mm (wartość ta może się różnić w zależności od wariantu wyposażenia i silnika). Wskutek obniżenia nadwozia, opony i nadkola idealnie do siebie pasują. W ten sposób, dzięki tuningowi zawieszenia dodaje się więcej dynamicznego wyglądu do nowego VW T7. Zachowanie i samo prowadzenie samochodu podczas jazdy przekonuje już po zaledwie pierwszych metrach.

Amortyzatory BILSTEIN EVO S są sztywniejsze względem standardowych. Zoptymalizowana wysokość pojazdu zapewnia również niższy środek ciężkości i daje uczucie pewności prowadzenia. Podsumowując, sportowa charakterystyka tłumienia w połączeniu z komfortem zapewniają większą radość z jazdy w każdej codziennej sytuacji – nawet na dalekich trasach. Aby móc cieszyć się produktem jak najdłużej, wszystkie zawieszenia gwintowane EVO performance posiadają powłokę cynkowo-niklową chroniącą przed korozją.

Źródło: Bilstein

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę