Wystartowała Wielka Loteria Milwaukee

Wystartowała Wielka Loteria Milwaukee Milwaukee

Nagrodą główną w konkursie jest Ford Transit z systemem Packout, wygrać można również 240 nagród tygodniowych i 30 miesięcznych. Łączna wartość nagród w Wielkiej Loterii Milwaukee to aż pół miliona złotych. Konkurs obowiązuje tylko u wybranych autoryzowanych dystrybutorów marki.

Każda osoba, która w dniach od 11 września do 30 listopada 2023 r. dokona u wybranego autoryzowanego dystrybutora zakupu produktów Milwaukee o wartości minimum 2500 zł brutto i zgłosi udział w Loterii w terminie 11.09. – 30.11.2023, ma szansę wygrać nagrodę główną w postaci fabrycznie nowego, czerwonego Forda Transita z systemem Packout.

Wielka Loteria wystartowała

We wrześniu każdy los liczony jest podwójnie – co oznacza, że szanse na wygraną są jeszcze większe. Loterią podkreślamy, że zakup w autoryzowanym punkcie sprzedaży niesie wiele korzyści. To gwarancja wysokiej jakości sprzętu, pochodzącego z legalnego źródła. To także możliwość wydłużenia gwarancji do 3 lat, wsparcie autoryzowanego serwisu oraz pakiet dodatkowych usług, jak np. narzędzia zastępcze. Do 30 listopada zakupy u autoryzowanych dystrybutorów Milwaukee to również szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. W ramach loterii organizowane są losowania tygodniowe, miesięczne i oczywiście losowanie główne. Do tego we wrześniu losy liczone są podwójnie. Osoby, które wygrają w losowaniach tygodniowych i miesięcznych, dalej walczą o samochód – powiedział Janusz Mitko, Regional Marketing Manager Milwaukee CEE.

Milwaukee_Wielka_Loteria

Łącznie 270 nagród tygodniowych i miesięcznych

Samochód dostawczy to nie jedyna nagroda w Loterii. Co tydzień wśród uczestników zostanie rozlosowanych 20 nagród w postaci narzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej czy oświetlenia (łącznie 240 nagród). Dodatkowo, w ciągu 3 miesięcy trwania loterii do zwycięzców trafi 30 nagród miesięcznych, m.in. narzędzi, podgrzewanej odzieży roboczej czy elementów systemu Packout.

Co zrobić, by wygrać nagrody od Milwaukee? Kluczowym kryterium udziału w loterii jest zakup produktów marki Milwaukee o wartości minimum 2500 zł brutto u wybranego autoryzowanego dystrybutora, który bierze udział w akcji. Zakup w innym punkcie sprzedaży niż te wymienione na stronie loterii jest wykluczony z udziału w konkursie. Kolejny krok stanowi rejestracja zakupu na stronie, gdzie również znajduje się regulamin.

Lista autoryzowanych dystrybutorów Milwaukee jest dostępna na stronie internetowej

Źródło: Milwaukee

 

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę