„Wygrywasz na starcie – Jesień 2023”. Nowa promocja pakietowa Exide

„Wygrywasz na starcie – Jesień 2023”. Nowa promocja Exide Exide Technologies

11 września rozpoczęła się kolejna edycja promocji pakietowej Exide „Wygrywasz na starcie – Jesień 2023”. Promocja kierowana jest do punktów sprzedaży detalicznej i warsztatów, potrwa do 31 października 2023 r. W pierwszych trzech tygodniach akcji wartość nagród będzie wyższa o co najmniej 25%. Wśród nagród znajdują się karty o wartości nawet 5000 PLN.

Kto może wziąc udział w akcji?

W akcji sprzedaży premiowej „Wygrywasz na starcie – Jesień 2023” mogą wziąć udział punkty sprzedaży detalicznej i warsztaty z całej Polski, które zakupią u dystrybutora Exide promocyjny pakiet akumulatorów Centra i/lub Exide, a następnie – poprzez rejestrację oraz wypełnienie elektronicznego formularza w panelu użytkownika – zgłoszą zakup (dołączając dowód zakupu: fakturę lub dozwoloną przez organizatora liczbę faktur) na stronie www.wygrywasznastarcie.pl.

Pakiet objęty promocją może zawierać akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych i rolniczych, a także akumulatory z gamy Exide Marine & Leisure. Z promocji wyłączone są akumulatory Exide Motorbike & Sport, czyli m.in. do motocykli i skuterów. W ramach akcji premiowej można zdobyć atrakcyjne nagrody za symboliczną złotówkę.

Nieprzekraczalny termin na zgłaszanie premiowanych pakietów upływa 15 listopada, a w przypadku pakietów z plusem 15 października 2023 r. 

Jaka pula nagród?

W puli nagród na uczestników czekają karty upominkowe Orlen, karty podarunkowe EURO oraz karty przedpłacone VISA. Zakup pakietów z plusem jest premiowany nagrodami o wartości od 125 PLN do 5000 PLN. Na uczestników nabywających pozostałe pakiety czekają nagrody o wartości od 100 PLN do 3 500 PLN.

Lista dystrybutorów akumulatorów Centra i Exide jest dostępna u przedstawicieli handlowych Exide. Szczegółowe zasady promocji „WYGRYWASZ NA STARCIE – JESIEŃ 2023” i regulamin akcji znajdują się na stronie www.wygrywasznastarcie.pl.

Źródło: Exide Technologies

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę