Wielka Gra - Schaeffler zaprasza do udziału w nowej promocji

Schaeffler
11.9.2020

Schaeffler we wrześniu przygotował nową Akcję pod nazwą „Wielka Gra” – tym razem jest to konkurs edukacyjno–wiedzowy przeznaczony – po raz pierwszy – nie tylko dla użytkowników portalu REPXPERT.

Aby wygrać nagrodę wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wybrać ulubioną nagrodę z dostępnych na ekranie, wypełnić prawidłowo formularz zgłoszeniowy z danymi i kliknąć „Wyślij”. Potem już tylko krok dzieli uczestnika od wygranej - należy kliknąć w link potwierdzający udział w akcji, który przyjdzie na skrzynkę mailową i oczekiwać na nagrodę. Jest to już trzecia akcja promocyjna w tym roku skierowaną do klientów firmy Schaeffler – mechaników samochodowych - mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. Uczestnicy akcji mają szanse w łatwy sposób zdobyć nagrodę, która przyda im się w serwisie samochodowym i nie tylko. Zasady są bardzo proste – zagraj, a się przekonasz! Akcja promocyjna realizowana jest na stronie www.wielka-gra.pl od 10.09.2020 do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów nagród. Skierowana jest do przedsiębiorców, którzy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej prowadzą warsztat samochodowy lub świadczą inne usługi związane z naprawą lub konserwacją pojazdów. 

Powiązane firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.wielka-gra.pl 

Źródlo: informacja prasowa firmy Schaeffler

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę