Valeo szkoli on-line

Valeo szkoli on-line Valeo
25.1.2022

Internet jest narzędziem, za pośrednictwem którego możemy dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Problem logistyki związanej z osobistym dotarciem do odbiorców tutaj nie istnieje. Mechanicy mogą uczestniczyć w szkoleniu w dogodnym dla nich terminie oraz powrócić do treści, zawsze kiedy tego potrzebują.

Szkolenie on-line umożliwia szereg działań, takich jak interakcja z użytkownikami czy przeprowadzenie testu wiedzy zdobytej na szkoleniu. 

Szkolenia on-line, wykorzystując zaawansowane narzędzia, coraz bardziej przypominają swą formą szkolenia stacjonarne. Dzięki dostępowi on-line zauważyć można szansę na poprawę jakości rynku szkoleń oraz upowszechnienie dostępu do wiedzy. Dzięki wspomnianym możliwościom, jakie oferują dostępne dziś narzędzia, możliwe jest przekazywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale też kształtowanie pewnych umiejętności. 

Szkolenia dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do internetu pod adresem: https://www.valeoservice.pl/pl/szkolenia-techniczne

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę