UFI MULTITUBE do samochodu klasy premium

UFI Filters

Oferta produktów na pierwszy montaż firmy UFI Filters – producenta filtrów i wymienników ciepła do pojazdów spalinowych, hybrydowych i elektrycznych – została rozszerzona o projekt dla koncernu Mercedes-Benz AG. Nowoczesna technologia filtracji powietrza UFI MULTITUBE, zaprojektowana i produkowana przez UFI Filters, znajdzie się w wyposażeniu samochodu Mercedes-Maybach Klasy S z podwójnym airboxem.

Cechą charakterystyczną UFI MULTITUBE jest modułowa budowa, która pozwala na dopasowanie kształtu do wymagań producenta. W porównaniu ze standardowymi filtrami panelowymi dzięki cylindrycznej strukturze UFI MULTITUBE ma mniejsze rozmiary i gwarantuje wydajność filtracji powyżej 99,5%.

Technologia zapewnia wysoką odporność na działanie wody i ognia. Medium filtracyjne UFI MULTITUBE, wykonane z włókien syntetycznych FormulaUFI.EXTREME o właściwościach hydrofobowych, tworzy filtr wgłębny nieprzepuszczający kropel wody ani wilgoci. Jednocześnie medium zachowuje pełną funkcjonalność i stałą wydajność filtracji przez cały cykl użytkowania.

Źródło: UFI Filters

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę