Truck Care rozszerza swoją flotę o Fordy E-Transit

Truck Care rozszerza swoją flotę o Fordy E-Transit Ford

Fordy E-Transity w wersji podwozie z pojedynczą kabiną dołączyły do floty Truck Care, firmy oferującej kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych.

  • Firma Truck Care zdecydowała się na zakup w pełni elektrycznych Fordów E-Transitów w wersji podwozie z pojedynczą kabiną;
  • To jedna z pierwszych takich transakcji w Polsce, potwierdzająca konkurencyjność E-Transita także jako samochodu do zabudowy.

Truck Care zamówił E-Transity serii 350 w wersji nadwozia L4 w kolorze Frozen White. Posiadają one napęd na tylne koła, silnik elektryczny o mocy 184 KM, automatyczną skrzynię biegów i baterię o pojemności użytecznej 68 kWh. Transakcję obsługuje dealer Auto Plaza z Warszawy, a pojazdy zostały wyposażone w zabudowę kontenerową w MR Auto. To pierwsze zabudowy wykonane na podwoziu E-Transita w Polsce.

Wszystkie samochody są standardowo dostępne z bogatym wyposażeniem. Obejmuje ono m.in. 12-calowy dotykowy ekran systemu SYNC4, który zapewnia m.in. aktualizacje OTA czy bezprzewodową obsługę Android Auto i Apple CarPlay. W standardzie znajduje się także automatyczna klimatyzacja, tempomat z ogranicznikiem prędkości czy podgrzewane fotele. E-Transit w zamówionej wersji wyposażenia Trend zawiera także bogatą gamę systemów bezpieczeństwa, obejmującą m.in. system monitorowania koncentracji kierowcy Driver Alert czy system wspomagający kierowcę w unikaniu lub zmniejszaniu skutków kolizji z poprzedzającymi pojazdami, pieszymi lub rowerzystami Collision Mitigation System.

Fordy_etransit_flota_aut Ford

Ford E-Transit w wersji podwozie to wszechstronny samochód dostawczy, który zapewnia niezawodność, wydajność i elastyczność dla różnych zastosowań. Jako lider w swoim segmencie (dane sprzedażowe PZPM po czerwcu 2023 r.) elektryczny samochód dostawczy sprawdza się także do zabudowy, podobnie jak jego spalinowy odpowiednik. Podwozie Forda E-Transita umożliwia bogate możliwości personalizacji, by jak najlepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów.

Cieszymy się, że możemy pomagać kolejnym firmom w przyspieszeniu transformacji na w pełni elektryczne samochody dostawcze. Nasz E-Transit okazuje się dla wielu firm zdecydowanie najlepszym wyborem, oferując bogate wyposażenie i niskie koszty eksploatacji w połączeniu z codzienną użytecznością. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom klienci Truck Care będą mogli wejść na jeszcze wyższy poziom pod względem wydajności prowadzenia biznesu – powiedział Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.

Z ogromną satysfakcją ogłaszamy naszą najnowszą transakcję z Fordem dotyczącą dodania do naszej oferty wynajmu modelu e-Transit. To kluczowy krok w kierunku dalszej elektryfikacji naszej floty, co podkreśla nasze zobowiązanie do promowania zrównoważonych praktyk transportowych. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią zalety korzystania z tych nowoczesnych, bezemisyjnych pojazdów dostawczych – podkreślił Łukasz Chyliński, prezes zarządu Truck Care.

Źródło: Ford

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę