Tomasz Supady nowym Dyrektorem Generalnym NGK SPARK PLUG Eastern Europe

Tomasz Supady nowym Dyrektorem Generalnym NGK SPARK PLUG NGK SPARK PLUG

Zespół NGK SPARK PLUG Eastern Europe informuje, że od dnia 2 listopada 2022 r. nowym Dyrektorem Generalnym został Tomasz Supady. Funkcja ta obejmuje cały Region Eastern Europe firmy NGK SPARK PLUG EUROPE – w sumie 14 krajów, w tym Polskę, kraje bałtyckie oraz kraje w kierunku południa Europy, aż po Bośnię i Hercegowinę, Rumunię oraz Serbię.

Jest to pierwsza zmiana na tym stanowisku od początku istnienia Przedstawicielstwa firmy NGK SPARK PLUG w Polsce, czyli od 2003 r., wywołana przejściem na emeryturę dotychczasowego Dyrektora Generalnego, pana Wojciecha Łyżwy.

Tomasz Supady wnosi do firmy bogate, ponad 16-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej na niezależnym rynku wtórnym i doskonałą znajomość regionu Europy Wschodniej. Jest znanym i cenionym partnerem biznesowym na tych rynkach oraz utalentowanym w zarządzaniu zespołem managerem. Posiada ugruntowaną wiedzę w dziedzinie Sprzedaży i Marketingu oraz Rozwoju Biznesu, zdobytą w międzynarodowych korporacjach, jak Philips Lighting czy BorgWarner.

W strukturach firmy Tomasz Supady będzie raportował do Dyrektora Europy Centralnej, pana Marka Kuntzsch’a.

Jestem przekonany, że w swojej nowej roli Tomasz zapewni właściwy impuls do rozwoju firmy w tym regionie i doskonale wykorzysta istniejący potencjał, jak również swoją szeroką znajomość rynków poza Polską – podsumowuje Mark Kuntzsch, Dyrektor Europy Centralnej.

Tomasz Supady, nowy Dyrektor Generalny NGK SPARK PLUG Eastern Europe, tak komentuje rozpoczęcie pracy w NGK:

To dla mnie zaszczyt i przywilej dołączyć do rodziny NGK SPARK PLUG. Kiedy poproszono mnie o podanie krótkiego cytatu, od razu pomyślałem o słynnym cytacie Wayne'a Gretzky'ego – jednego z największych zawodników NHL wszechczasów: Dobry hokeista gra tam, gdzie jest krążek. Wielki hokeista gra tam, gdzie krążek będzie.

Źródło: NGK SPARK PLUG

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę