Textar rozdaje rękawice

TMD Friction
6.8.2021
Reklama
Reklama

Należąca do TMD Friction marka Textar, światowy lider produkcji materiałów ciernych dla branży motoryzacyjnej na OE i niezależny rynek części zamiennych, zachęca mechaników samochodowych do zapisywania się do swojego newslettera.

Dzięki niemu można na bieżąco i regularnie otrzymywać informacje o nowych produktach, zmianach w ofercie, a także akcjach marketingowych czy ciekawostkach technicznych. Do newslettera trafiają także wiadomości z serii F1rst to Market – czyli o referencjach, które marka Textar jako pierwsza wprowadziła na rynek.

Reklama

Dodatkowo, od początku sierpnia, dołączenie do newslettera jest premiowane upominkiem od Textar. Osoby, które zarejestrują się i pozostawią swój adres email, otrzymają przydatny w warsztacie prezent – rękawice robocze.

Formularz rejestracyjny newslettera Textar dostępny jest pod tym adresem.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: TMD Friction

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama