Textar Brake Clinic – wyjątkowe wsparcie szkoleniowe dla warsztatów samochodowych

Textar Brake Clinic – wsparcie szkoleniowe dla warsztatów TMD Friction
17.9.2020

Poprawny serwis układu hamulcowego we współczesnym samochodzie wymaga nie tylko zastosowania specjalistycznych narzędzi, ale przede wszystkim dużej wiedzy i doświadczenia. Marka Textar, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, organizuje dla wybranych warsztatów samochodowych projekt Textar Brake Clinic. Jest to spersonalizowany koncept szkoleniowy, który pozwala zdecydowanie poprawić jakość świadczonych usług w zakresie napraw układu hamulcowego oraz osiągać lepsze wyniki sprzedażowe.

Powiązane firmy

Pandemia koronawirusa spowodowała wiele komplikacji w niemal każdej branży. Nie inaczej było w przypadku warsztatów samochodowych, które z dnia na dzień zostały praktycznie odcięte od możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy w ramach stacjonarnych szkoleń technicznych.

Na pomoc w tych okolicznościach przychodzi marka Textar, oferując szkolenia Brake Clinic. Jest to kompleksowe i spersonalizowane rozwiązanie szkoleniowe, stanowiące bezpośrednie wsparcie dla warsztatów zajmujących się obsługą układów hamulcowych. Szkolenie Textar Brake Clinic odbywa się zawsze w warsztacie i bazuje na edukacji poprzez wykonywanie zadań praktycznych na samochodzie.

W ramach Textar Brake Clinic warsztat zostaje wyposażony w:

– ekspercką wiedzę, – niezbędne narzędzia, – wsparcie wizerunkowo-marketingowe, – wsparcie w social mediach, – certyfikat ukończenia szkolenia.

W trakcie szkolenia warsztaty mogą zdobyć lub rozszerzyć wiedzę z zakresu czyszczenia, przygotowania powierzchni, smarowania oraz naprawy układu hamulcowego. W agendzie znajduje się także moduł na temat montażu klocków kierunkowych oraz pomiarów wykonywanych w trakcie serwisu lub naprawy hamulców. Warsztaty, które wezmą udział w szkoleniu Brake Clinic zyskają również szansę na zdobycie tytułu Ambasadora marki Textar.

– Textar chce aktywnie dzielić się wiedzą wypracowaną podczas wieloletnich intensywnych badań i prac nad materiałami ciernymi. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Szkolenia Brake Clinic w siedzibach poszczególnych firm to nasze spersonalizowane wsparcie merytoryczne i techniczne dla wybranych warsztatów samochodowych. Chcemy edukować mechaników, pomagać im zwiększać kompetencje oraz pokazywać im produkty najwyższej jakości. To bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klienta końcowego i na renomę warsztatu. Zgłoszenia do szkoleń Textar Brake Clinic oraz szczegóły na temat akcji można uzyskać pisząc na adres: infopl@tmdfriction.com – mówi Joanna Krężelok, Dyrektor Oddziału TMD Friction w Polsce.

Źródło: TMD Friction

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę