TEXA AIR2 SAN – rewolucja w sposobie dezynfekcji ozonem

TEXA AIR2 SAN – rewolucja w sposobie dezynfekcji ozonem TEXA
23.11.2020

TEXA Poland prezentuje profesjonalne urządzenie AIR2 SAN do dezynfekcji pojazdów oraz pomieszczeń.

Ozonator AIR2 SAN to nowe spojrzenie na sposób ozonowania, różniące się od klasycznych urządzeń dostępnych na rynku. AIR2 SAN został wyposażony w 3 czujniki – stężenia ozonu, wilgotności oraz temperatury, dające mu możliwość przeprowadzania w pełni automatycznego procesu ozonowania z zachowaniem optymalnych parametrów procesu, chroniąc przy tym elementy wyposażenia ozonowanej przestrzeni.

Urządzenie wyposażono w filtr przeciwpyłowy, który zapobiega m.in. powstawaniu kwasu azotowego wyjątkowo szkodliwego dla człowieka. Kierując się wytycznymi Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego dotyczącymi zwalczania SARS-CoV-2 – AIR2 SAN przekształca ozon w tlen w końcowym etapie dezynfekcji.

Urządzenie posiada pilot zdalnego sterowania oraz możliwość nadzoru za pomocą aplikacji na smartfona oraz generowania raportu PDF.

Źródło: TEXA Poland

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę