Tester na wynajem – nowość od Axes System

Tester na wynajem od od AXES System Axes System

Nowatorska i pierwsza w Polsce oferta od Axes System – polskiego producenta systemów CDIF/3 i NEX. To możliwość dzierżawy systemu do komputerowej diagnostyki samochodowej. W pełni funkcjonalny tester z legalnym oprogramowaniem w przystępnej cenie.
 

Wynajmij! Prosto, szybko i tanio.

Tester na wynajem to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcieliby poznać i sprawdzić możliwości testera CDIF/3 lub NEX, a także dla tych, którzy chcą popracować na sprawdzonym i polecanym przez tysiące użytkowników systemie diagnostycznym, nie martwiąc się o jego pochodzenie, język oprogramowania czy serwis.

Użytkownik otrzymuje pełnowartościowe urządzenie wraz z dostępem do najnowszych wersji oprogramowania. System jest gotowy do użycia bezpośrednio po jego otrzymaniu.

Interfejs pomoże w uzyskaniu informacji o diagnozowanym systemie. Nie będzie miał problemów z oceną pracy poszczególnych komponentów w pojeździe, a wszystko to dzięki możliwości sprawdzenia bieżących informacji o ich stanie. Możliwość wygenerowania raportu z przeprowadzonych aktywacji, adaptacji, kodowań i pozostałych czynności diagnostycznych to kolejna zaleta tego systemu. Należy też wspomnieć o wsparciu przez oprogramowania producentów pojazdów. Dzięki Pass-Thru użytkownik może wykonać procedury wymagające ich autoryzacji.

Jak wygląda proces wynajmu i jakie warunki trzeba spełnić? 

Gdańska firma postawiła na maksymalne usprawnienie procesu wynajmu, dlatego po zarejestrowaniu się na stronie www.cdif3.com/rental można w prosty sposób zamówić tester i po autoryzacji danych, w kilka dni otrzymać zamówione urządzenie. Ważne jest to, że użytkownik sam decyduje, na jaki okres potrzebuje urządzenia i od niego zależy, jak długo potrwa okres wynajmu. Wszystko to na podstawie czytelnego i prostego regulaminu, w którym nie trzeba dopatrywać się ukrytych kruczków czy niejasności. Dodatkowo każdy usługobiorca otrzyma wsparcie działu pomocy technicznej. Pomoc dostępna będzie w dni robocze w godzinach 8.00-16.00.

Źródło: Axes Systems

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę