Bezpłatne szkolenia online DENSO

Bezpłatne szkolenia online DENSO
5.6.2020

Jeśli pandemia koronawirusa pokrzyżowała Twoje plany, nie możesz uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych, a chcesz poszerzać wiedzę i zdobywać nowe umiejętności, to można skorzystać z bezpłatnych szkoleń online oferowanych przez DENSO.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów DENSO z dniem 30 kwietnia uruchomiło bezpłatną platformę e-learningową, na której dostępne są szkolenia online z następujących grup asortymentowych:

  • świece zapłonowe,
  • rozruszniki,
  • alternatory,
  • części układu klimatyzacji.

Co zrobić, żeby wziąć udział w szkoleniu online?

  1. Wystarczy wejść na stronę www.denso-technic.com/pl
  2. Wybrać sekcję „E-learning” oraz język polski.
  3. Zarejestrować się, wypełniając krótki formularz.
  4. Potwierdzić link wysłany na pocztę mailową kończący rejestrację. Jeśli e-mail potwierdzający rejestrację nie dotarł, sprawdzić także, czy wiadomość jest w folderze SPAM.
  5. Zalogować się na stronie www.denso-technic.com/pl oraz wybrać interesującą tematykę szkoleń.

Wszystkie kursy e-learningowe przygotowane są tak, aby mogli wziąć w nich udział przede wszystkim mechanicy samochodowi, ale również dystrybutorzy części, studenci i nauczyciele szkół technicznych oraz specjaliści, chcący pogłębiać swoją techniczną wiedzę. Po każdym szkoleniu i zdaniu końcowego egzaminu istnieje możliwość uzyskania spersonalizowanego certyfikatu, potwierdzającego ukończenie kursu i przyswojenie sobie określonej dawki wiedzy.

Poza nauką można rywalizować z innymi mechanikami w Polsce, dołączając do ligi „League of True Mechanics”. Jej założeniem jest zbieranie „monet DENSO” i znalezienie się jak najwyżej w rankingu końcowym. 10 mechaników, którzy uplasują się w nim na najwyższych pozycjach otrzyma nagrody dodatkowe, m.in.: narzędzie do inspekcji pojazdów e-Videns wraz z roczną licencją, zegarek Toyota Gazoo Racing czy plecak na laptopa.

Bardzo się cieszę, że udało nam się w stosunkowo krótkim czasie opracować interaktywne rozwiązanie i zbudować zaawansowaną platformę e-learningową dostępną w sześciu różnych językach. Wierzę, że dzięki temu nasze szkolenia online spotkają się z pozytywnymi opiniami i pomogą mechanikom z różnych krajów w lepszym rozumieniu problematyki i szybkim zwiększeniu ich wiedzy technicznej oraz know-how na temat części DENSO – Tereza Čechová, Marketing Manager DENSO Eastern Europe.

Źródło: DENSO

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę