System polerski QUATTRO w ofercie NOVOL

novol
17.3.2016
Reklama
Reklama

System polerski w linii QUATTRO to nowa propozycja polskiego producenta materiałów lakierniczych firmy NOVOL. System QUATTRO jest właśnie wprowadzany na rynek i po pierwszych pokazach technicznych zbiera bardzo pozytywne oceny.

QUATTRO jest 2-krokowym systemem polerskim opartym o pastę i mleczko polerskie. Nieodłącznym elementem technologii są 3 gąbki o różnej twardości (HARD, MEDIUM, SOFT) dobierane w zależności od stopnia przygotowania powierzchni i prowadzonej operacji. W ofercie handlowej znajdziemy propozycję zestawu uzupełnionego o ściereczkę z mikrofibry i talerz oporowy do mocowania tarczy polerskich. Dostępna jest również kulka polerska Ø80 do polerowania trudno dostępnych miejsc.

Reklama

Wśród zalet systemu należy wyróżnić dłuższy czas schnięcia pasty polerskiej, co umożliwia łatwe polerowanie większych powierzchni szczególnie w wyższych temperaturach. Nie bez znaczenia jest również szybkość i łatwość polerowania, brak hologramów i trwałość uzyskanego efektu.

System polerski QUATTRO cechuje duża przyjazność dla użytkownika, wysoka wydajność, szybkość pracy i jednocześnie świetny efekt końcowy.
 

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Informacja prasowa Novol

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama