System ERP FALCON5 w ofercie CAIRO-soft

System  ERP FALCON5 w ofercie CAIRO-soft Cairo-soft

Firma CAIRO-soft udostępniła z początkiem września nowe wersje swoich produktów. Główną nowością jest system ERP FALCON5, w którym wprowadzono szereg zmian pozwalających na znacznie sprawniejszą obsługę przedsiębiorstw branży motoryzacyjnej.

Do najważniejszych zmian należy:
  • znaczny wzrost ergonomii systemu - wiele zmian w organizacji menu systemu, dostępności funkcji
  • możliwość jeszcze lepszego dostosowania modułu uprawnień operatorów do oczekiwań klientów
  • możliwość połączeń bezpośrednio z poziomu systemu z dostawcami - nowością jest połączenie z firmami korzystającymi z systemu firmy Moto-Profil oraz katalogu Integra
  • nowa rozdzielczość ekranu aplikacji
  • dostosowanie systemu do sprzedaży opon - z uwzględnieniem najnowszych zmian w przepisach Unii Europejskiej

Firma udostępniła również swoim klientom nową wersję elektronicznego katalogu części FLkat2. W odróżnieniu od poprzedniej wersji jest on oparty na zupełnie nowych założeniach, dzięki czemu zdecydowanie lepiej sprawdza się w bieżącej pracy. Dzięki wykorzystaniu bazy danych TECDOC Export Data oraz mechanizmów doboru części zastosowanych w systemie FALCON wyszukiwanie towarów stało się czynnością niezwykle prostą i przystępną. FLkat2 daje również możliwości kontrolowania stanu rozrachunków z dostawcą, śledzenia aktualnego etapu realizacji zamówień, a także zgłaszania zwrotów i reklamacji. Wszystko to sprawia, iż klienci chętnie korzystają z nowego katalogu.

Dodatkowo firma wprowadziliła do swojej oferty katalog internetowy - WEBcatalog. Umożliwia on podobnie jak TERMINAL i FLkat2 szybkie i sprawne zamówienie towaru z wykorzystaniem danych TECDOC Export Data oraz zapewnia stały dostęp do aktualnych informacji o aktualnym etapie realizacji zamówienia. Różni się jednak środowiskiem pracy. Jego wykorzystanie nie wymaga instalacji jakiegokolwiek oprogramowania ponieważ w całości działa w obrębie przeglądarki internetowej klienta. Dzięki temu dostęp do oferty jest niezwykle szybki i łatwy, a tym samym jej zasięg może być znacząco rozszerzony. W odróżnieniu od innych programów zamówieniowych oferowanych naszym klientom WEBcatalog może być używany przez niezarejestrowanych klientów, dzięki czemu oferta nie jest ograniczona i może być rozpowszechniana również wśród klientów indywidualnych. Wbudowane mechanizmy umożliwiające pozycjonowanie katalogu pozwalają zaś sprawić, aby ilość odwiedzin była stale na zadowalającym Państwa poziomie.

Wprowadzono też nowy sposób rozliczeń z wykorzystywanych licencji. Pozwalają one na łatwe dostosowywanie ich ilości do potrzeb firmy bez konieczności ponoszenia jednorazowo znaczących wydatków.

Źródło: CAIRO-soft

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę