Studia podyplomowe „Nowoczesne rzeczoznawstwo motoryzacyjne”

TVVPOL
25.1.2022

Wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych Collegium Witelona z Legnicy oraz TVVPOL Sp. z o. o. z Wrocławia oferują studia podyplomowe „Nowoczesne rzeczoznawstwo motoryzacyjne”.

Zajęcia prowadzić będą renomowani wykładowcy, w tym posiadający ponad 20-letnie doświadczenie we współpracy z niemieckim TÜV, prekursorzy w zakresie autonomii ruchu i elektromobilności, certyfikowani rzeczoznawcy, a także praktycy z wieloletnim doświadczeniem.

Adresaci:
Studia kierowane są m.in. do firm Klastra Motoryzacyjnego (Automotive), a także wszystkich, którzy w tej branży chcą pracować. Adresatami są absolwenci studiów wyższych, w tym technicznych, kandydaci na rzeczoznawców samochodowych, a także chętni do ubiegania się o tytuł certyfikowanego rzeczoznawcy.

Organizator informuje, że osoby niemające formalnego wykształcenia wyższego w zakresie motoryzacji, ale mające umiejętności i wiedzę praktyczną w tym obszarze, mogą uczestniczyć w kursach zgodnych z programem ww. studiów podyplomowych, co umożliwi im podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz ewentualne ubieganie się o pracę w towarzystwach ubezpieczeniowych, biurach rzeczoznawczych itp. Oferty kursu kierowane są zatem także do absolwentów szkół średnich z 2-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w warsztatach samochodowych, serwisach, Stacjach Kontroli Pojazdów, podczas praktycznej pracy rzeczoznawczej lub z podobnym dorobkiem branżowym.

Czas trwania:
Studia trwają 2 semestry (164 godz. dydaktyczne). Zajęcia odbywają się podczas sobotnio-niedzielnych zjazdów (w godz. od 9:00 do 16:00).

Opłata za studia:
Opłata za studia wynosi 6000 zł (możliwa płatność w dwóch ratach po 3000 zł).

Komplet dokumentów należy złożyć w:
Collegium Witelona Uczelnia Państwowa w Legnicy
ul. Sejmowa 5A, pokój nr 14 w bud. D

lub przesłać pocztą z dopiskiem „Studia podyplomowe".

Więcej na temat warunków rekrutacji na stronie:
http://www.cku.pwsz.legnica.edu.pl/artykul-3-studia_podyplomowe-0

Rekrutacja na semestr letni trwa do 28 lutego 2022 r.

TVVPOL Sp. z o. o. we Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław
www.tvvpol.pl

Collegium Witelona Uczelnia Państwowa
Akademickie Centrum Kompetencji
ul. Sejmowa 5A
59-220 Legnica
www.ack.collegiumwitelona.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę