Steinhof i Elefant Rally Team w memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce

Steinhof i Elefant Rally Team razem w rajdzie Steinhof

Rajdy samochodowe są dyscypliną sportu, która łączy w sobie zaawansowaną technologię i umożliwia podróż w przeszłość za sprawą samochodów historycznych. Rajdy pozwalają także uhonorować wybitnych sportowców wspólnie z kibicami. Dlatego Steinhof razem z Elefant Rally Team po raz kolejny wezmą udział w memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce.

Bez kibiców trudno wyobrazić sobie rajdy samochodowe. To ludzie tworzą niesamowitą atmosferę i nadają rangę wydarzeniu, podobnie jak w każdej innej dyscyplinie sportu. W związku z tym Steinhof razem z zespołem Elefant Rally Team uczestniczy w zawodach, gdzie kontakt z kibicami, a także ranga wydarzenia są najlepsze.

Powiązane firmy

Steinhof Sp. z o.o.

Tak na liście startowej do 7. Rajdu Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2023 w Wieliczce zobaczymy BMW E30 w barwach Steinhof tym razem w składzie: Zbyszek Kotarba i Paweł Daniec.

Organizatorzy z Automobilklubu Krakowskiego powrócili do rozgrywania kultowego odcinka „Solne Miasto”, który zaplanowany jest w niedzielę na ulicach Wieliczki, zawsze przyciągał tysiące kibiców. Podobnie sobotni nocny odcinek „Wieliczka Rynek” to jedyna taka atrakcja w Polsce. Na kibiców czeka mnóstwo emocji i kultowych samochodów rajdowych, które dostępne będą także na strefie serwisowej zlokalizowanej koło dworca PKP.

Zawodnicy mają do przejechania łącznie 35 km prób sportowych. Start  rajdu w sobotę 25 marca o godz. 12:00, a odcinek w rynku to dwa przejazdy: o godz. 19:00 i 20:30.

Początek niedzielnej rywalizacji to próba „Solne Miasto” zaplanowana na godz. 11:50, 12:52 i 13:54. Po godz. 15 wszyscy zawodnicy zapraszają kibiców do strefy serwisowej na parking koło dworca.

Cieszę się, że tegoroczna edycja Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza ma tak bogatą oprawę. Od siedmiu lat wydarzenie ma rangę rajdu, jednak dla nas kierowców i kibiców jest to przede wszystkim święto motorsportu w Polsce. Spotykamy się w Wieliczce, aby upamiętnić dwóch wybitnych kierowców rajdowych. Jest to fantastyczna okazja w tym roku do spotkania z kibicami, gdzie mamy czas porozmawiać,  zrobić  z nimi zdjęcie, uścisnąć dłoń lub wręczyć upominki od partnerów. W tym miejscu należą się podziękowania dla naszego wieloletniego sponsora - firmy Steinhof. Dzięki takim startom możemy promować klocki i haki holownicze wśród entuzjastów motoryzacji, którzy mają okazję poznać możliwości tych akcesoriów w praktyce. Zapraszamy wszystkich do Solnego Miasta już w najbliższy weekend 25–26 marca!

– mówi Zbyszek Kotarba z Elefant Rally Team

Źródło: Steinhof

 

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę