Startuje trzecia edycja konkursu „Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval”

Poszukiwany nowy Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval Lisa Fotios z Pexels

Już na początku stycznia startuje trzecia edycja konkursu „Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval”. Przez najbliższe pół roku firmowi kierowcy korzystający z pojazdów wynajmowanych przez Arval Service Lease Polska będą mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego, wykazać się postawą odpowiedzialnego kierowcy i zawalczyć o tytuł Ambasadora Bezpiecznej Jazdy Arval. Na najbardziej zaangażowanych uczestników czekają nagrody.

„Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval” to konkurs przeznaczony dla kierowców firmowych samochodów wynajmowanych przez Arval. Jest jednym z flagowych – obok promocji niskoemisyjnej jazdy, zielonego transportu indywidualnego i flotowego – projektów CSR prowadzonych przez Arval. Celem konkursu jest promowanie odpowiedzialnej i bezpiecznej jazdy oraz motywowanie uczestników do poszerzania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez grywalizację. Tegoroczna, trzecia już, edycja konkursu potrwa od 9 stycznia do 30 czerwca 2023 roku. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziano na koniec sierpnia br. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

Po raz pierwszy w historii konkursu uczestnikom zostanie udostępniona platforma konkursowa online, gdzie każda zarejestrowana osoba będzie mogła wypełniać zadania konkursowe poświęcone zasadom bezpiecznej, ekonomicznej i ekologicznej jazdy. Kierowcy będą ścigać się w wypełnianiu quizów, oglądaniu filmów edukacyjnych oraz grać w stworzoną na potrzeby konkursu wirtualną planszówkę. Drugim elementem konkursu jest praktyka – premiowana jest 6-miesięczna bezpieczna, bezszkodowa jazda, bez wykroczeń oraz mandatów.

Konkurs „Ambasador Bezpiecznej Jazdy Arval” na dobre wpisał się już w kalendarz organizowanych przez nas akcji. Wynajmujemy naszym klientom w Polsce ponad 60 000 tysięcy samochodów. Jako lider rynku czujemy się zobowiązani do promocji dobrych praktyk i bezpiecznej jazdy. To jeden z filarów naszego programu CSR, a także naszej strategii Arval Beyond. Chcemy wpływać na bezpieczeństwo ruchu drogowego, kreować odpowiedzialne postawy wśród kierowców i promować uważną, bezpieczną, ekonomiczną i ekologiczną jazdę. Naszą ambicją jest nie tylko budowanie flot nowoczesnych i niezawodnych, ale też dostarczanie klientom narzędzi, inspiracji oraz wiedzy potrzebnych do tego, by kierowcy aut firmowych przemieszczali się komfortowo i bezpiecznie.

Mówi Anna Lelonek, Digital Marketing Manager w Arval Service Lease Polska.

Na najbardziej uważnych i zaangażowanych uczestników czekają nagrody. Raz w miesiącu przyznawane będzie specjalne wyróżnienie dla lidera miesiąca – nagrodą jest elektryczna Kia e-Niro lub EV6 na weekend wraz z kartą na doładowanie. Finaliści i zwycięzcy konkursu otrzymają vouchery Sodexo do biura podróży i sami zdecydują, jaką nagrodę wybrać i dokąd wyruszyć w kolejną podróż.

Partnerem konkursu i sponsorem nagród głównych, tak jak w latach ubiegłych, jest firma ubezpieczeniowa Greenval, zaś tegorocznym sponsorem nagród dodatkowych jest KIA

Źródło: Arval

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę