AutoExpert
Reklama
Reklama

Stacje ładowania EVBox Premier

Preview
EVBox Premier
20.8.2020
Reklama
Reklama

My EV Charger Company z siedzibą w San Antonio w Teksasie ogłosiła, że w dniu 10.08.2020 r. otworzyła się jej pierwsza filia w Warszawie. Nowa placówka umożliwi firmie skupienie się na rozwoju usług w Polsce. Wkraczając na rynek środkowoeuropejski, My EV Charger umacnia się jako kluczowy konsultant w światowej sieci ładowania pojazdów elektrycznych.

EVBox napędza zrównoważoną mobilność, dostarczając inteligentną i skalowalną infrastrukturę ładowania oraz oprogramowanie do zarządzania ładowaniem dla pojazdów elektrycznych na całym świecie. Napędzany przez ENGIE, EVBox umieścił już ponad 125 000 punktów ładowania w ponad 70 krajach. Dzięki rozwiązaniom do użytku domowego, komercyjnego, publicznego i szybkiego ładowania, EVBox pomaga budować przyszłość, w której codzienny transport jest bezemisyjny.

Reklama

Richard Osuch, prezes My EV Charger, dzieli się swoimi wizjami dla nowego zespołu w Warszawie: – Oto nadeszła rewolucja elektryczna! My EV Charger of Poland dostarcza innowacyjne rozwiązania do ładowania pojazdów elektrycznych i zarządzania energią dla firm i osób prywatnych. Nasza inteligentna platforma do ładowania pojazdów elektrycznych upraszcza proces ładowania dla kierowców, jednocześnie optymalizując wykorzystanie i przychody dla właścicieli budynków. Co ważne, cała nasza technologia opiera się na otwartych standardach komunikacyjnych, aby zapewnić bezpieczne, przyszłościowe rozwiązania. Jesteśmy dumnymi członkami AmCham Poland. Wspólnie bez wysiłku zaadoptujemy e-mobility.

Reklama

Źródło: My EV Charger

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama