Rusza konkurs „Liderzy Jakości OTOMOTO” – platforma doceni najbardziej profesjonalnych sprzedawców

Konkurs „Liderzy Jakości OTOMOTO” OTOMOTO

Startuje nowy konkurs dla klientów biznesowych OTOMOTO „Liderzy Jakości OTOMOTO”, w którym marka wyróżni autorów najbardziej jakościowych ogłoszeń publikowanych na platformie. W konkursie mogą wziąć udział klienci biznesowi działający w pięciu kategoriach: Osobowe/Dostawcze, Motocykle, Części, Maszyny Ciężkie, Elektryki, a jury w każdej z nich przyzna aż 10 nagród.

Do wygrania są między innymi kampanie billboardowe, vouchery do realizacji w ogólnopolskiej sieci salonów z elektroniką oraz nagroda specjalna – zaproszenie do udziału w szerokozasięgowej kampanii marki – „Prawdziwe historie”. Profesjonalni sprzedający mogą zgłaszać się do konkursu do 30 listopada, a laureaci zostaną wyłonieni w styczniu 2024 roku. Patronat medialny nad konkursem objęła Wirtualna Polska.

Aby wziąć udział w konkursie „Liderzy Jakości OTOMOTO” należy wejść na stronę internetową https://motopedia.otomoto.pl/liderzyjakosciotomoto i do 30 listopada wypełnić formularz zgłoszeniowy, wskazując wybrane ogłoszenie mieszczące się w jednej z pięciu kategorii. Jury oceniając ogłoszenia w każdej kategorii weźmie pod uwagę jakość i atrakcyjność opisu i zdjęć, sposób wypełnienia pól obowiązkowych, w tym transparentność informacji o stanie oraz historii pojazdu. 

Dodatkowo przy ocenie będą brane pod uwagę umiejętne użycie narzędzi oferowanych przez OTOMOTO do promocji ogłoszeń oraz wykorzystanie materiałów wideo. W konkursie może wziąć udział klient, który co najmniej od stycznia 2023 roku posiada konto biznesowe, a jego średnia miesięczna kwota wystawień z trzech ostatnich okresów rozliczeniowych wynosi nie mniej niż 1500 zł brutto. Równe szanse na wygraną mają wszyscy aktywni klienci biznesowi OTOMOTO, bez względu na wielkość prowadzonej przez nich działalności.

W konkursie „Liderzy Jakości OTOMOTO” docenimy najbardziej profesjonalnych sprzedawców, czyli autorów najlepszych ogłoszeń publikowanych na platformie OTOMOTO, niezależnie od kategorii i skali biznesu, który prowadzą. To okazja, by promować dobre praktyki sprzedaży online w branży motoryzacyjnej i bardzo się cieszę, że już wkrótce będziemy mieć szansę wyróżnić tych, którzy wyznaczają trendy w tej dziedzinie –  mówi Agnieszka Czajka, General Manager OTOMOTO.

W każdej z pięciu kategorii konkursowych jury przyzna 9 wyróżnień i 1 nagrodę główną. Nagrodą dla zwycięzcy w każdej z kategorii będzie kampania billboardowa realizowana w okolicy działania sprzedawcy. Zdobywcy wyróżnień otrzymają voucher o wartości 1000 złotych do wykorzystania w sieci sklepów z artykułami AGD i RTV. Dodatkowo autor najlepszego zgłoszenia spośród wszystkich kategorii otrzyma nagrodę specjalną - zaproszenie do wystąpienia w kolejnej odsłonie cyklu “Prawdziwe historie”, który za każdym razem przyciąga średnio 4,5 miliona widzów w Polsce i skutecznie wypromował oferty wszystkich dotychczasowych bohaterów serii.

W jury konkursu, oprócz przedstawicieli OTOMOTO zasiądą zewnętrzni eksperci, związani z każdą z kategorii konkursowych.

Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni podczas uroczystej Gali „Liderów Jakości OTOMOTO”, która odbędzie się w już styczniu 2024 roku. Regulamin konkursu i pełen opis nagród znajduje się na stronie: https://motopedia.otomoto.pl/liderzyjakosciotomoto.

Źródło: OTOMOTO

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę