PSA Finance Polska dołącza do programu „Mój elektryk”

PSA Finance Polska dołącza do programu „Mój elektryk” Adrian Stykowski
22.12.2021

W zeszłym tygodniu reprezentanci PSA Finance Polska sp. z o.o.: Marcin Kruczkowski, wiceprezes PSA Finance Polska sp. z o.o. oraz Arkadiusz Choszczyk, członek zarządu PSA Finance Polska sp. z o.o. podpisali umowę współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska S.A. Wydarzenie to przypieczętowało szereg przygotowań formalno-prawnych po stronie PSA Finance Polska i umożliwiło dołączenie do narodowego programu dopłat do samochodów zeroemisyjnych (BEV) „Mój elektryk”.

 

  • PSA Finance Polska jako jedna z pierwszych instytucji finansowych dołącza do narodowego programu dopłat do samochodów elektrycznych „Mój elektryk”
  • Finansowanie samochodów osobowych i dostawczych wybranych marek grupy Stellantis za pomocą produktów finansowych PSA Finance, z możliwością ubiegania się o dotację z narodowego programu „Mój elektryk”
  • Uproszczone procedury korzystania z programu dla firm i osób fizycznych z poziomem dopłat nawet do 70 000 zł*.

Od momentu podpisania umowy, klienci PSA Finance Polska mogą ubiegać się o dotację z narodowego programu „Mój elektryk”, a także użytkować swój samochód elektryczny, wykorzystując produkty leasingowe PSA Finance: firmy – leasing Free2Move Lease, osoby fizyczne – leasing konsumencki. Poziomy dopłat zależą od kilku czynników i maksymalnie mogą osiągnąć nawet 70 000 zł*.

Misją PSA Finance jest ułatwienie użytkowania pojazdów wybranych marek grupy Stellantis. Dzięki programowi „Mój elektryk”, klienci będą mogli skorzystać z szerokiej oferty pojazdów elektrycznych takich marek jak Peugeot, Citroën czy też DS. Program ten umożliwia klientom sfinansowanie zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Wspólnie z BOŚ pracujemy nad tym, aby wszelkie procedury zostały maksymalnie uproszczone i klienci mogli szybko i bez zbędnych formalności skorzystać z tego programu.

Marcin Kruczkowski,
wiceprezes PSA Finance Polska

PSA Finance Polska jest jedną z pierwszych instytucji finansowych, które dołączyły do programu „Mój elektryk”. Podjęte przez nią działania przyczynią się z pewnością do zwiększenia sprzedaży samochodów zeroemisyjnych w Polsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.e-psafinance.pl/moj-elektryk

*Szczegółowe informacje na temat programu oraz warunków udzielania dopłat znajdują się na stronie: www.e-psafinance.pl/moj-elektryk

Źródło: PSA Finance Polska

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę