Promocje w Auto Partner - AP Expert i VIP To Trip

2.9.2016
Reklama
Reklama

AP EXPERT to promocja skierowana do klientów warsztatowych, a jej celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych mechaników w Polsce.

W tym roku eliminacje do promocji rozpoczęły się 1 marca, a zakończyły się 31 sierpnia. W trakcie tego etapu klienci zdobywali punkty za zakupy specjalnie premiowanego asortymentu partnerów akcji, a także rozwiązując comiesięczne testy wiedzy on-line z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Na podstawie zebranej ilości punktów wyłonionych zostanie 125 najlepszych uczestników, którzy otrzymają zaproszenia na Wielki Finał połączony z wyjątkowym eventem motoryzacyjnym. Wszyscy następnie przystąpią do testu wiedzy teoretycznej, po którym wybrana zostanie pierwsza 10, awansująca tym samym do części praktycznej Finału. Już od tego momentu ci finaliści będą mogli czuć się zwycięzcami, gdyż dla każdego z miejsc od 2 do 10 przewidziane są cenne nagrody w postaci wysokiej klasy wyposażenia warsztatowego. Jednak tą najważniejszą i najbardziej pożądaną nagrodą za pierwsze miejsce, obok prestiżowego tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów” , będzie nowy samochód osobowy Audi A4 Limousine. Łączna wartość puli nagród przewidzianych w tegorocznej edycji AP EXPERT 2016 to ponad 400 000 zł! Ponadto zaproszenie na Wielki Finał jest już nagrodą samą w sobie. W tym roku odbędzie się on w Kielcach, na jednym z najsłynniejszych torów wyścigowych w Polsce.

Reklama

Wśród samochodowych gwiazd będzie można zobaczyć m.in. Ferrari 458 Italia, Porsche 911, Mercedes AMG CLS, Mitsubishi Lancer EVO IX, Subaru Impreza STi, Hummer H2 oraz wiele, wiele innych. Dodatkowo, dla klientów przewidziane są liczne, zapierające dech w piersiach atrakcje terenowe, a po dniu pełnym wrażeń – Wielka Gala, w trakcie której wstąpi Jerzy Kryszak oraz polski zespół Sumptuastic. Całość poprowadzi związany z motoryzacją dziennikarz, konferansjer i artysta estradowy – Ireneusz Bieleninik.

VIP TO TRIP to kolejna akcja organizowana przez Auto Partner SA. Rozpoczęła się 1 lutego, a dobiegła końca również wczoraj. Jest to już kolejna odsłona dobrze znanej promocji, która w tym roku była skierowana zarówno do stałych, jak i nowych klientów dystrybutora. W trakcie jej trwania premiowane były zakupy określonych marek partnerów akcji, a klienci, którzy w tym czasie osiągnęli indywidualnie ustalone targety zakupowe wyjadą w październiku w niezapomnianą podróż na Gran Canarię – jedną z najbardziej znanych i najpiękniejszych wysp Archipelagu Wysp Kanaryjskich. Na miejscu organizator zapewnia uczestnikom szkolenia techniczne dzięki wsparciu sponsorów akcji, wycieczki, w trakcie których poznać będzie można lokalną kulturę i najciekawsze zakątki wyspy, wodne atrakcje Water Sport Fun, znakomicie położony hotel w centrum kurortu, muzykę na żywo, liczne animacje, gry oraz zabawy – jednym słowem moc atrakcji.

Podczas gdy AP EXPERT skierowany jest wyłącznie do klientów warsztatowych, w akcji VIP TO TRIP udział może wziąć każdy zaproszony partner, a osiągnięcie wyznaczonego progu zakupowego jest gwarancją uczestnictwa w wyjeździe. Niezwykle pozytywne opinie uczestników poprzednich edycji oraz ogromna ilość zgłoszeń w tegorocznych potwierdzają, jak wielką popularnością cieszą się obie akcje. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy krótkie filmy prezentujące jak uczestnicy wcześniejszych edycji bawili się na pełnych emocji finałach i wyjazdach. Co prawda, w tegorocznych programach nie można już wziąć udziału, niech jednak filmy posłużą jako zachęta, aby zgłosić swoje uczestnictwo w przyszłorocznych edycjach.

Reklama

Na ogłoszenie ostatecznej listy zwycięzców trzeba będzie chwilę poczekać. Organizator nie bez powodu potrzyma wszystkich uczestników w niepewności jeszcze przez kilka kolejnych dni, jednak wszystko po to, aby mieć pewność, że punkty i obroty zostały dokładnie przeliczone i zweryfikowane. O zakwalifikowaniu się do Wielkiego Finału AP EXPERT 2016 lub o wygraniu wyjazdu na Gran Canarię w promocji VIP TO TRIP każdy z uczestników zostanie osobiście poinformowany przez przedstawiciela Auto Partner SA oraz otrzyma stosowne zaproszenie.

Aby przystąpić do promocji AP EXPERT bądź VIP TO TRIP w przyszłym roku należy skontaktować się z najbliższym oddziałem Auto Partner SA, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat uczestnictwa.

Źródło: AP

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama